Ruski szykuje przekręt?

Dziwny przypadek mi sie trafil. Ruski kient kupil 1 tor modelarski (gdzie przy makiecie idze ich od groma i praktycznie zawsze kupuje sie ich wieksza ilosc) za 1.70€, wyslke do Ruskich mam napisana dla tego produktu 5€ (gdzie tu sens i logika kupowania?). Ale ma 1 pnunkt tylko, literki do Adresu ma ruskie a ja ich nie panimaju. Jesli wplaci to chyba by trzeba to skopiowac do Worda i wydrukowac jakos. Z tym sobie jeszcze poradze ALE i tu jest pytanie czy oni nie maja jakiegos nowego walka lub patentu na przekret?

Mialem juz przeboje z Bulgarami, tamten kraj to kraj najwyzszego ryzyka wszelakich przekretow wlacznie z PayPalem. Polska to pikus do nich. Czeki z Dubaju tez juz dostawalem. Co RUSKI teraz kombinuje oto jest pytanie. 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Ruski szykuje przekręt?

nie wiem, nie zauwazylem aby wsrod Rosjan panowal jakis przekret jak to nazwales

 

ja u siebie nie zauwazylem, a wysylam kilkanascie przedmiotow miesiecznie, to ze podaja adresy cyrylica to albo nie znaja angielskiego albo nie wiedza ze trzeba podac adres angielskim fonetycznym

 

ja to robie tak, ze wchodze w translator gugla i tlumacze z rosyjskiego na polski, ale nie wpisuje to co mam przetlumaczone na polski, tylko to co mam w ramce ponizej

 

a wysyłam do Rosji od 5 lat i wszystko do tej pory bylo gites 😜

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Ruski szykuje przekręt?

Tracking do Rosji działa dobrze,kiedyś były problemy i przesyłki szły 2 miesiące.Często zdarza się adres w cyrylicy,ale od tego mam drukarkę termiczną .Ruscy są dobrymi klientami,niektórzy się boją embarga.Jeden po zakupie bez mojej jakiegolwiek zapytania zapewniał mnie że on jest tylko fryzjerem i nie interesuje się polityką.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Ruski szykuje przekręt?

Chyba rusofobia nie dotarła na ebay ?

Dla nas Rosjanie to powiem bez przesady najlepsi kupujący. Czy z Moskwy czy z dupiewa z czarnomorskiego kraju.

A na marginesie jedni z najgorszych kupujących to Niemcy, Polacy w Anglii i czasami Amerykanie nie sa zupełnie kumaci.

Pozdrawiam i więcej wiary

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Ruski szykuje przekręt?

Obylo sie bez wielkiego stresu, cos tam napisal cyrylica ale translator pomogl. Aukcja anulowana, prowizja zwrocona. W mojej branzy jakos Ruscy nie bardzo kupuja. Niemcom to ja wiem ze sie w dupach z dobrobytu poprzewracalo, Amerykanie - zero kumania bujaja w oblokach, Polscy Anglicy szybko jezyka zapominaja jakos 🙂 - tu sie wszystko potwierdza, ten jeden wyskoczyl jakis extremalny wypadek.

Uwazajcie bardo na Bulgarow z PayPalem walki trenuja ze towar uszkodzony w paczce doszedl, ze zle zapakowana i zadaja zwrotu kasy i temu podobne.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Ruski szykuje przekręt?

Z Bułgarami jakoś nie miałem problemu,tam jest dużo Romów .... Ogólnie ludzie we wszystkich krajów są spoko,mam bardzo przykre doświadczenia z Arabami w różnych krajach.Oni są bardzo niebezpieczni,ale to też nie jest reguła.

W Europie najgorsi są Włosi,to bardzo "rozdarta" nacja,oni chcą wiedzieć wszystko,nawet to co jest napisane na aukcji,chcą potwierdzać,upewniać się.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź