anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o wystawienie aukcji na innym regionie

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie wystawiania aukcji na innym regionie. Dla przykładu chciałbym wystawić ofertę sprzedaży przedmiotu elektronicznego (wysyłka mailem) na ebay.com - tutaj nasuwa się pytanie czy jeżeli sprzedaje produkt z Polski to w polu lokalizacja mam wpisać Polska czy też jakieś miasto z USA? Pytam ponieważ czytałem kilka z "poradników" ebay lecz niestety było to opisane w dziwny sposób i sam już nie mam pewności. 

 

Chciałbym także spytać o "zduplikowane" aukcje, mianowicie wystawiając produkt A na ebay.pl czy mogę taki sam produkt wystawić na ebay.com z takim samym obrazkiem, opisem i tytułem czy jednak podchodzi to pod zduplikowane aukcje i muszę zmienić tytuł czy też opis? 

 

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi, przepraszam też jeśli pytania nie do konca są zrozumiałe. 

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Pytanie o wystawienie aukcji na innym regionie

Lokalizacje wpisujesz faktyczna czyli : Polska

Niewskazane jest wystawiac zdublowanych aukcji a chyba nawet wbrew regulaminowi Ebay.
Co bedzie gdy i tu i tu ktos kupi? Chyba ze masz dwa takie same przedmioty. Wowczas zmien tytul poniewaz Ebay nie pozwoli automatycznie wystawic dwoch takich samych a jesli nawet to sa przypadki ze po jakims czasie usunie jedna przypuszczajac ze to pomylka.

Wystawiajac na Ebay.com mozesz, za drobna oplata, wybrac opcje widocznosci w UK i vice verse

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Pytanie o wystawienie aukcji na innym regionie

Dziękuje za odpowiedź. 

 

Jeszcze pytanie na temat tych zduplikowanych aukcji, jeśli posiadam taki sam przedmiot a sprzedaje go elektronicznie, dla przykładu posiadam 100 sztuk to nie robi mi za bardzo różnicy jeśli ktoś kupi i tutaj i tutaj, pytanie brzmi czy zmieniając nieznacznie tytuł i cenę wystawiając aukcje na ebay.com nie narusze tym regulaminu? 

 

Chciałbym także spytać czy wystawiając na ebay.com poza prowizją itp. są jeszcze jakieś dodatkowe koszta? 

 

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Pytanie o wystawienie aukcji na innym regionie



Ebay pobierze niewielka oplate za wystawienie (30 centow ?) lub gratis jesli obejmie cie promocja. Po sprzedazy pobiora 10% od ceny plus wysylka. Paypal pobierze swoje 2,9% za przyjecie pieniedzy. To wszystko.

50 centow jesli zaznaczysz wyswietlanie w UK, takze, jesli zaznaczysz, procent promocji po sprzedazy jesli sie sprzeda wskutek tej promocji.

Ponizej sa zasady wystawiania duplikatow. To odnosnie Ebay.com - przypuszczam ze inne platformy Ebay, w innych krajach, maja podobne zasady


https://www.ebay.com/help/policies/listing-policies/duplicate-listings-policy?id=4255&st=12&pos=1&qu...


Duplicate listings policy

To ensure buyers see a wide variety of options from a variety of sellers, we don't allow more than one fixed price listing of an identical item at the same time, from the same seller.
You can have more than one auction-style listing for identical items if you don't add Buy It Now, but only one duplicate auction-style listing without bids will be visible to buyers at a time. Once the first listing receives a bid or ends, the next listing will appear on the site.
For more details, please see our full duplicate listings policy guidelines below.
Frequently Asked Questions

What are duplicate listings?
Duplicate listings are two or more listings for items that have no significant difference between them. Even if your listings have some material difference, they will be considered duplicate if they appear to be the same item in search results.
If you have similar listings, make sure you clearly show the differences in all relevant sections of your listing such as the title, description, price, condition, photo, subtitle, or in the item specific detail. Make sure you use relevant item specifics, and include product identifiers
- opens in new window or tab
like UPCs and MPNs when applicable, to differentiate your items and boost visibility.
How can I sell multiple identical items?
There are a number of ways to do this without violating our duplicate listings policy, including:
Listing identical items in one multi-quantity fixed price listing using the advanced listing tool
Creating auction-style listings
Listing items with variations, such as size and color, in one fixed price listing with variations using the advanced listing tool
You can also have up to five fixed price listings for identical items made to fit specific products, models or brands — like phone chargers, connector cables, or auto parts.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź