Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzwdaz do USA - OSZUSTWO ! ! ! Prosze o pomoc ! ! !

Dzien dobry, zwracam sie z prosba o pomoc do poslkich uzytkownikow ebay. Moj problem polega na tym, ze kupujacy otworzyl sprawe o niedostarczenie przedmiotu (sam wczesniej wybral tansza dostawe ekonomiczna (USA) i wiedzial (informowalem go o czasie d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 943 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Wysłałem list polecony priorytetowy w czwartek wieczorem i do tej pory nie pojawiła sie informacja w sledzeniu poczty że dotarł na sortownię LANGLEY HWDC. Jest tylko info że wyszedł z Polski.Czy wszystkie przesyłki przechodza przez tą sortownie i czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53019 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak masowo dodać Parts Compatybility Listings

Pytanie jak w tytule. Ma ktoś sposób na szybkie dodanie tabeli kompatybilności do ofert? Posiadam sporą ilość ofert felg aluminiowych jednak nie bardzo jestem w stanie doszukać się informacji jak to zrobić. Ręczne wybieranie aut do których pasuje dan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 466 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podatek i faktury w DE, sprzedaż komercyjna

Cześć,prośba o pomoc do prowadzących sprzedaż z NIP PL poza Polską w UE, w moim przypadku DE. Z tego co się zorientowałem, sprzedaż za granicę normalnie z VAT 23%. Jedynie B2B, gdy potwierdzony jest NIP to VAT 0%.I teraz jak to wygląda od strony eBay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

Witam,w dzisiejszym poradniku (część 1) opiszę jak okraść sprzedającego. 1. Wyszukaj polaczka, który sprzedaje za granicą (np. co.uk).2. Poszukaj przedmiotu niezbyt drogiego, takiego w okolicach 100zł w przeliczeniu.3. Kup od niego przedmiot, poczeka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1185 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Oszustwo co zrobic brak przesyłki zwrotnej zwrot dla kupującego -Zgłoszenie do prokuratury

Witammam pytanie towar sprzedany po 2 ch miesiacach zwrot akceptacja z mojej strony ale przesyłka do mnie nie dotarła nie było kuriera prawdopodobnie zle zaadresował tak sie tłumaczył w systemie nie ma wysyłki do Polski.Ebay zwrócił mu pełna kwote to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 576 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de by IAI

Witam,Kilka dni temu założyłem konto firmowe na ebay.de, podłączym Paypala, skonfigurowałem konto w IAI. Gdy próbuję wystawić aukcję przez IAI pojawia się następujący błąd: 121, szczegóły w załączniku. IAI twierdzi, że to błąd Ebaya, a Ebay odsyła na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Eksport towarów, odprawa celna a wysyłka

Cześć,przeglądałem dużo artykułów w internecie dotyczących eksportu towarów poza UE i nie mogę zrozumieć jak w końcu wygląda cały proces.Sprzedaję towar, który zakupiłu kilku klientów z USA, chciałem zastosować w tym przypadku stawkę VAT 0% przez dos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o wystawienie aukcji na innym regionie

Witam, Mam pytanie odnośnie wystawiania aukcji na innym regionie. Dla przykładu chciałbym wystawić ofertę sprzedaży przedmiotu elektronicznego (wysyłka mailem) na ebay.com - tutaj nasuwa się pytanie czy jeżeli sprzedaje produkt z Polski to w polu lok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 233 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

VAT 19% oraz 23% doliczany problem

Witam Mam pewien problem z ebay de. Posiadam polską firmą. Wszystko jest zarejestrowane prawidłowo. Od momentu założeia konta otrzymywałem faktury od eBay z VAT 0%. Od czterech miesięcy firma doliczła mi dwie faktury na 19% oraz dwie faktury na 23%. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 835 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż konsoli za granicę

Chciałbym sprzedać konsolę na ebay.com, bo w polsce nie mogę znaleźć kupca. Nie wiem jednak, jaką cenę ustawić. Dowiedziałem się, jakie są koszty przesyłki oraz prowizje na zwykłe przedmioty na ebay i paypal (do tej pory sprzedawałem tylko karty kole...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 204 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.pl a ebay.com

Witam, czy któs mógłby mi pomóc, przeczytałam już to co można, a w dalszym ciągu nie wiem co robićChcę sprzedawać produkty jako firma, interesuje mnie tylko klient zagraniczny i wysyłka do innych krajów - czy lepeij będzie jak będę wystawiać przedmio...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 643 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieodebrana przesyłka przez kupującego - zwrot Paypal

Witam Moze ktos mial podobny problem. Sprzedaje na ebay UK. Wysłałem paczkę do Francji przez firmę kurierska DPD do klienta który zakupił u mnie przedmiot i zaplacil przez Paypal. Numer monitorowania podalem w systemie ebay. Po jakims czasie klient z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2882 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań