Przewaga Niemca nad Polakiem

Witam wszystkich,

 

przepraszam za trochę przewrotny tytułEmotikon: Szczęśliwy

 

Napiszcie proszę jaka jest przewaga niemieckiego sprzedawcy sprzedającego/oferującego swoje produkty na ebay.de nad polskim sprzedawcom operującym na ebay.pl i robiacym opisy swoich aukcji po niemiecku?

 

Czy kwestia dotyczy tylko widoczności naszych aukcji, tzn. niemieccy klienciu muszą cos odznaczać domyślnego przeszukujac swoje aukcje aby trafić na naszą?

 

Z góry dziękuję

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Przewaga Niemca nad Polakiem

Chcesz sprzedawać do Niemiec to sprzedawaj na ebay.de.

Lecz jednak zawsze bedziesz na straconej pozycji bo masz droższą wysyłkę z PL do DE niż Niemiec z DE do DE.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Przewaga Niemca nad Polakiem

Dzięki za reakcje, tak też myślałem.

 

A jak wygląda sprawa promocji aukcji na ebay.de , w Polsce na alle... to wyróżnienie gwarantuje nam np to że aukcje są wyżej na liście , jak to wygląda na ebay.de?

 

Słyszałem że jest wyróżnienie na tydzień lub miesiąc , jakie są rodzaje tych wyróżnień i co w praktyce one dadzą?

 

Oczywiście powyżesz przy założeniu że sprzedaję jako niemiec na niemieckim ebay-u i wysyłam z niemiec.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Przewaga Niemca nad Polakiem

Na Ebay nie masz promocji jak na Alle... (zostawiam do wyboru). Zasada jest prosta spełniasz warkunki (zdjęcia, opisy itp, komentarze, nienaganna sprzedaż) to Twoje auakcję są w lepszych pozycjach wyszukiwania. Sprzedajesz chłam, negatywy, to i konto Ci zablokują więc trzeba przemyśleć co się chce sprzedawać bo nie wszystko przejdzie (nie opłaca się)

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Przewaga Niemca nad Polakiem

Niemiec stoi duzo wyżej. Jest u siebie. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź