Przeniesienie konta PL->DE

Witam wszystkich!

Planuję przenieść konto ale mam kilka obaw, otóż sytuacja wygląda natępująco:

kilka lat wstecz na te same dane zarejestrowane było konto w niemczech, jednak przez chiciwość i niekompetencję pracowników zostało ono zablokowane przez administrację niemieckiego eBaya. Od kilku miesięcy zacząłem zajmować sie tym kontem i rozpocząłem sprzedaż na polskim serwisie, wiadomo żeby uzyskać 10 pozytywnych komentarzy i móc wysatwiać na DE. Minęło troche czasu, komentarze się uzbierały i zaczeliśmy uderzać w DE ale dopisek "aus Polen" troszkę odstrasza klienta.

Chcemy otworzyć niemiecką filię, i przenieść konto na niemiecki serwis. I tutaj kilka pytań.

1. Jak wygląda procedura przeniesienia konta?

2. Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobienstwo że przez to mogą zablokować konto zaraz po przeniesieniu?

3. Czy występują jakiekolwiek limity sprzedaży na "swieżym koncie"?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Przeniesienie konta PL->DE

Nie mozna przenosic, laczyc kont. Kiedys bylo mozna ale powstal balagan i zablokowali taka mozliwosc.

 

 

**************************************
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Przeniesienie konta PL->DE

Witam

 

wprowadzasz nowy adres twojej firmy w danych adresowych , następnie proszisz obsługe polskiego ebay o przeniesienie konta do ebay.de.

 

Możesz jeszcze zostać poproszony o potwierdzenie danych przez niemiecki ebay.

 

Pozdrowienia

 

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Przeniesienie konta PL->DE

o limitach dla nowych i szystkich sprzedawcow: http://verkaeuferportal.ebay.de/limits-beim-verkaufen 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Przeniesienie konta PL->DE

Tak jak pisał login- piszesz maila do polskiego ebaya o przeniesienie konta , ze wzgl. na przeprowadzkę/przeniesienie firmy - w zal od sytuacji życiowej.

 

Nie zdarzyło się,żeby klientom blokowano konta po takiej operacji.

 

Limity ebay może nałożyć kwotowe lub ilościowe -nie ma problemu z powiększeniem tego limitu.

 

Kategorie w których obowiązują limity znajdziesz tutaj:

 

http://verkaeuferportal.ebay.de/limits-beim-verkaufen#anchor11000

 

kliknij na: "Kategorien mit Limits"

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź