Przekręt na 299 GBP

Facet pisze że dostał paczkę ale jest w środku pusta,przedstawił zdjęcia.Etykieta termiczna 150x100 mm była nienaruszona i nie było śladów żadnej ingerencji.Po drugiej stronie przejechał nożem jako dowód że tamtędy wyciągnięto towar.Długość opakowania 25 cm,wymiary towaru 165x153x45 mm.Jak widać na zdjęciach to nie dało się wyciągnąć towaru gdyż blokowała go boczna klapa która była nienaruszona.To było tylko rozcięcie a przedmiot 4,5 cm grubości.....

Oczywiście już mam założony return request z powodu niezgodności z opisem,klient bedzie odsyłał puste pudełko.Zarejestrowana waga na stronie poczty to 505g,waga netto kartonu 100g,waga samego towaru 405g.Kupujący przyznał się że paczkę odebrał jego ojciec i leżała u niego w domu 2 dni.W UK tracking już jest bez wagi,złożyłem reklamację na stronie poczty

Ebay oczywiście ukradnie mi 299 GBP,nie mam złudzeń,potrzebuję prawnika.

 

Clipboard.jpg

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Przekręt na 299 GBP

tak robi się polaczków na szaro....

 

report.JPG

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Przekręt na 299 GBP

Mam dziś podobny przypadek. Gosc twierdzi ze dostal uszkodzone pusta kopertę, Otworzyl spór , Napisalem aby wyslal skan protokolu uszkodzenia lub zdjecia . Napisal że on nic nie bedzie wysylal i bedzie prosil ebay o zakonczenie,. Kur... nawet juz sie zdjecia niechce robic . Ciekawe czy juz stracilem.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Przekręt na 299 GBP

Nie musisz się ciekawić,już straciłeś....

Tak na marginesie,złożyłem reklamację na poczcie z powodu utraty zawartości,dostałem odpowiedź...że przesyłka dotarła i reklamacja została odrzucona.Te tłuki z PP nawet nie potrafią odczytać powodów reklamacji,można się załamać.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź