Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay i PayPal a urząd skarbowy

Witam.Pytania dotyczą kwestii VAT i sprzedawców będących aktywnymi płatnikami VAT, w związku z tym chciałbym zebrać kilka iformacji na temat rozliczania się z urzędem skarbowym. Chciałbym zaczerpnąć kilka informacji, ponieważ nie rozmawiałem jeszcze ...

Przesyła do Australii

Wysłałem paczkę do Aaustralii. Według Poczty Polskiej przesyłka była dostarczona ale nie zastano adresata.https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=CP211468775PL&lang=en Wpisuję numer przesyłki na stronie austalijskiej a tam nie ma takiej zarejestr...

Wysyłka za Granice pilne !

WITAM ! Mam pewien problem otóż ostatnio gość z kanady kupił u mnie przedmiot ( dał mi ofertę ja przyjąłem ją ) ale za wysyłke było policzone 15£ a do kanady ustawione miałem 44£ w rate tabels wiec  dlaczego tak się stało i jak to zmienić ? gdy usun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przekręt na 299 GBP

Facet pisze że dostał paczkę ale jest w środku pusta,przedstawił zdjęcia.Etykieta termiczna 150x100 mm była nienaruszona i nie było śladów żadnej ingerencji.Po drugiej stronie przejechał nożem jako dowód że tamtędy wyciągnięto towar.Długość opakowani...

Clipboard.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 414 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo?

Witam. Pierwszy raz sprzedaję coś na ebay. Wybrałem ebay.pl z możliwością wysyłki do państw EU. Moja aukcja za 20 tys złoty została zakończona kupnem. Użytkownik poprosił mnie o coś takiego... czy to nie jest jakiś wałek?

ebay.PNG ebay2.PNG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 611 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizja od sprzedaży na ebay.de

Dzień dobry, po raz pierwszy skorzystałem z platformy eBay i od razu spotkało mnie kosztowne rozczarowanie.Sprzedałem aparat cyfrowy za cenę 2900 Euro na eBay.de Dlaczego w ogóle na eBay.de? Ponieważ sam eBay.pl doradził mi, że jeżeli chcę sprzedawać...

FAKTURY OTRZYMYWANE OD EBAY.

Witam.Mam problem, a mianowicie taki, iż dostaję od ebay faktury netto a kasuja mnie normalnie jak brutto.Jak to zrobić jesli za przedmiot prowizja jest na niemcy np 10% to wtedy wystawiaja mi fakture netto za ta prowizje 10% czy 8,70%- czy oni nie p...

Sprzedaż za granicę a przelew z PayPal na konto

Dzien dobry, po raz pierwszy sprzedałem coś na eBay za pośrednictwem PayPal. Mam już środki na koncie PayPal od kupującego. Środki te są aktualnie zablokowane. Paczka z towarem została wysłana do kupującego. Kiedy środki z trafią na moje konto bankow...

Rozwiązane! Problem z aktywnym listingiem.

Witam,dwa dni temu zaczęłam dodawać produkty do sprzedaży przez ebay.de. Wszystko szło bezproblemowo - dodałam 10 produktów w języku niemieckim. Niestety mimo upływu czasu, tylko jeden produkt wyskakuje w wyszukiwarce. Reszta, mimo iż oznaczona jako ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań