Problem z wystawieniem aukcji na fr

darflor
Użytkownik
Probuje wystawic aukcje na ebay.fr i nic z tego konto pay jest zarejstrowane wplaty otrzymalem ale nie moge potwierdzic tozsamosci co robic? . Moze ktos z uzytkownikow prowadzi sprzedaz we francji i pomoze
Bardzo prosze
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z wystawieniem aukcji na fr

ja sprzedaję tam dosyć regularnie

ale zadam podstawowe pytania czy masz

utworzone konto sprzedającego
zarejestrowanie i zweryfikowanie na PayPal
dodana wymagana karta debetowa bądź kredytowa na PayPal
powiązane konto eBay z PayPal

jeśli to wszystko będziesz już miał albo masz

tożsamość potwierdzisz w ten sposób, przynajmniej ja tak miałem

na początek musisz dodać rachunek bankowy czyli wchodzisz w PayPal w skrócie PP nast. zakładka profil dodaj lub usuń rachunek bankowy

następnie wchodzisz w ebay obojętnie który i wystawiasz zanim przejdziesz do następnej planszy, będziesz miał 3 opcje do wyboru, jedną z tych trzech będzie tożsamość przez rachunek bankowy (zalecane, recommended) klikasz to i serwis PP zrobi 2 niewielkie przelewy na Twój rachunek bankowy (będą to dwie kwoty poniżej 1 zeta) wpiszesz je i będziesz miał potwierdzoną tożsamość

Ale wpierwszej wykonaj te wskazówki co napisałem wyżej

Całość trwa około 2-2,5 tyg. zależy od banku oczywiście

PS jesli masz zamiar sprzedawać na dłużej, to proponuję założyć nowe konto, ponieważ są kupujący co patrzą na datę rejestracji, a w Twoim wypadku 5 letni staż i zero komentarzy, nie najlepiej w oczach kupujących wygląda.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź