anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z usunięciem limitów sprzedaży 500$/10 szt. na ebay.com

Witajcie

Jestem nowym użytkownikiem ebay.com. Prowadzę aktywną sprzedaż od 4-5 miesięcy, udało mi się zgromadzić te 10 pozytywnych opini potrzebnych do zdjęcia limitów sprzedaży. Teraz pytanie, jak te limity zdjąć? Czytałem, że zostają one zdjęte automatycznie, ale nadal mam licznik 500$ / 10 przedmiotów. Gdy klikam w link " Request higher selling limits " otrzymuje komunikat, że nie wszystkie moje problemy na ebay zostały rozwiązane i należy sprawdzić skrzynkę odbiorczą. W skrzynce odbiorczej z ważniejszych e-maili mam jedynie prośbe o telefoniczną weryfikacje danych i formularz o przynznanie licencji do używania logo. Oczywiście weryfikacja telefoniczna była robiona, ale formularzu nie wypełniałem, nie jest mi ta licencja potrzebna. Jest mi ktoś w stanie pomóc?

 

Załączam treść wspomnianego komunikatu:

 

We're unable to increase your selling limits right now.
  • Your account currently has restrictions placed on it that are preventing you from requesting higher selling limits. Please resolve any open issues on your account before attempting again.
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z usunięciem limitów sprzedaży 500$/10 szt. na ebay.com

Skontaktuj się z eBayem za pomocą formularza kontaktowego (Pomoc i kontakt u góry strony).

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź