anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłatami z tytułu sprzedaży

Witam. Dzisiaj przy próbie wystawienia nowych aukcji pojawił się problem. Otóż dostaje komunikat o treści :

Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatności
  • Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty. 

Podaj informacje o formie płatności.

 

Po kliknięciu na powyższy link pojawia sią komunikat :

 

W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedawcy.
Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay.

 

Moje pytanie brzmi : Czy muszę mieć formę płatności automatycznych z dodaną kartą kredytową i walutę rozliczeniową Euro ?

Do tej pory na moich kontach płaciłem jednorazowymi płatnościami PayPal.

Dodam, że Moje konto nie jest zadłużone.

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Problem z opłatami z tytułu sprzedaży

mozesz placic jak dotychczas poprzez PayPal

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z opłatami z tytułu sprzedaży

Po pierwsze trzeba powiązać konto PayPal, po drugie jak masz powiązane konto i juz coś sprzedwałeś to ureguluj chociaż częściowo rachunek pomimo, ze nie minął jeszcze termin płatności. Ja miałem to samo jak zgromadziła sie wieksza kwota za prowizję, płaciłem jakąś część i bez problemu wystawiałem dalej.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z opłatami z tytułu sprzedaży

bez powiazania konta ebay z paypal to on nawet nie wystawi przedmiotu na sprzedaz, faktury trzeba oplacac do wyznaczonego terminu, więc nie wprowadzaj w błąd

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź