Problem z aktywnym listingiem.

Witam,

dwa dni temu zaczęłam dodawać produkty do sprzedaży przez ebay.de. Wszystko szło bezproblemowo - dodałam 10 produktów w języku niemieckim. Niestety mimo upływu czasu, tylko jeden produkt wyskakuje w wyszukiwarce. Reszta, mimo iż oznaczona jako aktywna, nie pojawia się w aktywnych ogłoszeniach, ani w wyszukiwarce. Jakieś pomysły? Konto zostało zweryfikowane, dane zostały prawidłowo dodane, opisy są zgodne z wytycznymi.... 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Problem z aktywnym listingiem.

zaloguj sie na Ebay.de - stamtad szukaj, Z innych Ebayow uzyj wyszukiwarki zaawansowanej.

 

poszukaj uzywajac numeru aukcji jesli slowa kluczowe nie przynosza rezultatu.

 

Byc moze nie starcza czasu wyszukiwarce aby wyswietlic twoje aukcje ze wzgledu na niskie pozycjonowanie wynikajace z zerowego dorobku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Problem z aktywnym listingiem.

zaloguj sie na Ebay.de - stamtad szukaj, Z innych Ebayow uzyj wyszukiwarki zaawansowanej.

 

poszukaj uzywajac numeru aukcji jesli slowa kluczowe nie przynosza rezultatu.

 

Byc moze nie starcza czasu wyszukiwarce aby wyswietlic twoje aukcje ze wzgledu na niskie pozycjonowanie wynikajace z zerowego dorobku.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z aktywnym listingiem.

Jeśli to te same produkty, pokazuja tylko jedną ofertę > sprawdz sobie zasady dotyczace tzw. zdublowanych/zduplikowanych ofert

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z aktywnym listingiem.

Dzięki! Spróbowałam Twojej metody i masz rację 😉 Niestety brak sprzedaży dał się we znaki. Zamykam temat. Pozdrawiam! 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź