anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

Witam serdecznie,

 

użytkownik zakupił ode mnie zegarek o wartości 46 000 zł. Nie zapłacił tylko próbował wyłudzić pieniądze wysyłając potwierdzenie wpłaty z darmowego maila podszywając się pod ebay. W treści było że pieniądze wpłyną dopiero po wprowadzeniu nr wysyłki. Poniżej cały mail:

 

 

 

 

Dziękujemy za bycie dobrym członkiem w eBay.We otrzymał potwierdzenie od PayPal że płatność €11,200.00 EUR została odebrana w oczekiwaniu na koncie i zostaną zaksięgowane na koncie PayPal raz w prawidłowy numer wysyłka śledzenia został odebrany od ciebie. płatność została dokonana za pośrednictwem PayPal zaawansowanej metody, która jest obecnie zaleca się stosować w przypadku transakcji międzynarodowych. Musisz zakończyć transakcję pomiędzy Użytkownikiem a Paul Morris wysyłając element (Zegarek OMEGA Constellation 18K cały ze złota 1971r) nazwę i adres, aby zakończyć tę transaction.To zakończyć transakcję trzeba wysyłać rzecz do nazwa i adres do buyer.Below to dane dotyczące nazwy i adresu:

 

 

Gdzie mogę zgłośić takie wyłudzenie? Na ebay mogę zgłosić to dopiero po 4 dniach.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

jednemu złodziejowi chcesz donieść na drugiego złodzieja ?

bez sensu

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

spór o płatności i po sprawie,po 4 dniach odzyskujesz prowizję,ale z takimi rzeczami to uważaj,otworzą ci spór o niezgodność z opisem i tracisz 100% wartości zegarka +prowizja.Cwaniak odsyła ci zamiast zegarka np używane majtki tak jak mnie.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

Na szczęście nie wysłałem zegarka. Sprawę zgłosiłem do ebay, może zbanują tego użytkownika i ktoś dzięki temu nie wkręci się w przyszłosci.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

kamimireck_0  daj sobie lepiej spokój z ta sprzedażą tym bardziej tak drogie przedmioty bo jak nie jakis uzytkownik cie oszuka ( a takich oszukujacych jest naprawde bardzo duzo) to oszuka cie pozniej ebay. Wiem co mowie bo okradli mnie juz nie raz.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź