anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Witam,

 

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de  bądź  posiada stosowną wiedzę w tym zakresie.

 

1) Jak rozpocząć sprzedaż

2) Założenie firmy w Niemczech ( aby podnieść sprzedaż )

 

Czyli wszystkie elementy potrzebne do profesjonalnego zajęcia się tematem.

 

Pozdrawiam

Filip Mazik

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Jest kilka opcji:

 

1. założenie firmy, założenie konta biznes na ebay.

 

2. firma w Polsce, założenie konta bankowego w Niemczech, założenie konta biznes na ebay. Konto bankowe można założyć bez meldunku,oferuje taką możliwość Sparkasse Oberlausitz, trzeba się dopytać o szczegóły i pofatygować osobiście-jeśli będzie możliwośc podpisania umowy o otwarcie konta.E-mail do Goerlitz:info@spk-on.de 

 

3. Firma w Polsce, konto ebay w Polsce, zdobycie 10 komentarzy, wystawianie na zagranicznych ebay-ach

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Firma w Polsce a konto firmowe w Niemczech bez konta bankowego w Niemczech, jest taka możliwość ?

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Witam, mam pytanie odnośnie tej opcji czy jesli firma w Polsce, konto firmowe uda sie zalożyć w Sparkasse to czy mozna je podpiąć do PayPal-a polskiego i mieć wpłaty i wypłaty w Euro na to konto bez przewalutowania czy tez PayPal nie zgodzi sie na taka opcję?Ma ktos taka wiedzę lub ktoś już działa w taki sposób? Będę wdzieczny za informację,pozdrawiam 

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Witam serdecznie,

 

Mam problem, założyłem konto na polskim ebayu i wiadomo odczekałem 90 dni od pierwszego zakupu i zebrałem 10 pozytwnych komentarzy.

Dziś chciałem założyć sklep na ebay.de aby w końcu zacząć tam sprzedawać ale po wybraniu abonamentu oraz rodzaju sklepu pojawiał się komunikat mówiący, że nie jestem zajerestrowanym użytkownikiem na ebay.de i sklep mogę otworzyć tam gdzie jestem zajerestrowany , więc założyłem sklep na pl.

Po zalogowaniu się na ebay.de ( posiadając już świezo założony sklep na ebay.pl) wystawiłem kilka aukcji  (w formacie sklepu) po niemiecku w walucie euro - czyli tak jak powinno to wyglądać w zagranicznym sklepie, po czym pojawił się komunikat po niemiecku - osiągnąłeś limit 10 aukcji które mogłeś wystawić na zagranicznym ebayu, teraz możesz wystawiać tylko w swoim kraju ( ebay.pl).

 

Proszę o pomoc, ponieważ nie za bardzo wiem co zrobić w tej sytuacji a 3 miesiące czekałem żeby zacząć sprzedawać na ebay.de

 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Witam, na ebay.de oraz innych istnieje coś takiego jak limity sprzedaży w danym kraju. Niestety musisz sprzedać trochę przedmiotów, zdobyć trochę komentarzy i napisać lub zadzwonić do ebay.de z prośbą o ich zwiększenie. Są to limity ilościowe i kwotowe. i tak co kilka miesięcy w miarę wzrostu sprzedaży.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Hej, 

Dziękuję za odpowiedź, faktycznie po otrzymaniu kolejnych kilku pozytywnych komentarzy limity zostały zniesione i póki co wystawiam kolejne aukcje bez problemu ( na ebay.de ).

 

Mam jeszcze pytanie czy ten sam limit ( kwotowy, ilościowy ), który teraz mam na ebay.de będzie mnie dotyczył również kiedy zacznę wystawiać aukcjue z mojego konta na ebay.co.uk ?

Czy wystawiając na każdym kolejny ebayu np. FR UK COM itd. otrzymujemy od każdego serwisu inne limity?

 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Limit jest jeden na wszystkie kraje. Pisz co miesiąc to będą Ci zwiększać.

 

Konto masz jedno (chyba że rejestrowałeś się na PL i na UK masz inne konto). Z jednego konta możesz się wszędzie logować.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź