anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Od dawna mam kiepską sprzedaż, mimo niekiedy dość poszukiwanych tytułów. Dziś widzę, że wprowadzone tytuły w wyszukiwarki wymienionych witryn nie odnajdują się w ogóle. Czy to jest błąd polskich informatyków, czy też specjalne działanie, aby nam nie pozwolić być konkurencją.
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Aukcje są widoczne ale poszukujący musi oznaczyć cały świat.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Dziękuję za pomoc, ale od tego zaczynałam zaznaczając różne możliwości. Niestety aukcji nigdzie nie ma, poza e-bay.pl.
Od paru lat się dziwię, że nikt nie kupił z USA, czy Anglii. Jakiś Rosjanin, Włoch, Hiszpan.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia). Moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy, poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych.

 

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce. Tak jest na Ebay.com, na kanadyjskim…

 

Wyszukiwarka umieszcza w indeksie  w pierwszym rzedzie aukcje wg. narzuconego schematu np. wpierw zindeksuje ze swojego rodzimego ebay, nastepnie z platnych glownych ebay, a na koncu z mniejszych i darmowych.

Pamietac nalezy ze umieszcza ona nastepnie w wynikach wyszukiwania tylko tyle aukcji ile zmiesci sie w ustalonej ramie czasowej wiec nie zawsze starczy czasu aby twoja aukcja zostala tam umieszczona jesli znajduje sie na innym Ebay niz rodzimy ebay wyszukiwarki.

 

Najkorzystniejszym jest wystawianie swojego towaru na tym Ebay na ktorym jest na niego popyt. Najwiekszy popyt jest tam gdzie jest najwiekszy ruch. Najwiekszy ruch jest na www.Ebay.com

http://files.shareholder.com/downloads/ebay/2310655857x0x160230/D11C904B-4EEA-4821-9C42-D0228F676BAD...

 

Mozna zlapac dwa wroble za ogon wystawiajac na Ebay.com i za drobna oplata miec  aukcje rowniez widoczna w UK.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

No to ciekawe tylko, że na com i uk mają po kilkaset wyświietleń CD, mimo, że tam podobno to padło, tylko stream się liczy, a na polskim 1-2 i to z algorytmu sprawdzajacego poprawność treści.

Mnie np. zabronili więcej wystawiać, bo jak piszą mam za małą sprzedaż.A jak tu mieć większą sprzedaż, jak nikt polskich aukcji nie ogląda.

NIe wiem, czy miałam kiedykolwiek ponad 10 wyświetleń.

Coś tu nie gra,

Czy to jest rodzaj rasizmu, o którym nam nie mówią. Nie lubi nas e-bay, czy co?

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Mam konto załozone na ebay.pl ale chcę sprzedać na ebay.de, jak naciskam sprzedaj podobny artykuł na ebay.de to przekierowuje mnie na polski ebay. Jak to zmienić ? 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź