Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Handel za innym ebay

Witam. Posiadam konto założone na eBay.pl. Sprzedaję na eBay.com, kilka osób już kupiło. Czy jeśli chcę to samo ogłoszenie wystawić na eBay.co.uk, muszę wystawiać nowe ogłoszenie czy mogę podpiąć pod to z eBay.com, tylko cene dostosować do tego rynku...

Koszt wysyłki na poszczególne państwa

WitamChciałbym zacząć sprzedawać na zagranicznym ebay jednak przy obecnej sytuacji z COVID19 jest bardzo utrudniony dostep do wysyłek zagranicznych jednak podpisałem umowę z DPD tylko każdy kraj ma inną cenę za wysyłkę. Moje pytanie brzmi czy idzie u...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 279 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak eksportować aukcje z ebay.com do ebay.co.uk

Hej,Miałam sklep na ebay.com jednak ze wzlędu na covid chwilowo go zamknęłam. Moi klienci są głównie z USA a narazie opcje wysyłki do USA są bardzo ograniczone. Chciałabym wystawić aukcje na ebay.co.uk i sprzedawać narazie wyłącznie do Europy- czy mu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 253 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podatki Ebay

Witam, prosze o wyjaśnienie dlacego ebaj nalucza czaami podatek w tym przypadku -25,50 PLN Przedmioty ktore sprzedaje to ta sama kategoria tylko różnią sie ceną co widać na załaczonym obrazku

Zrzut ekranu 2019-11-09 10.50.04.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1135 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodatkowy podatek od sprzedaży w USA i Australii

Cześć, piszę do was z takim zapytaniem, bo wiadomo, żę od niedawna w Stanach weszło prawo, żę kupujący muszą opłącić podatek od kupna towarów przez internet, Ebay zapewnia, że w żaden sposób nie dotyka to kupujących bo ta kwota jest doliczana do sald...

Zrzut ekranu 2019-11-09 10.50.04.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozliczanie podatku przy sprzedaży międzynarodowej

Dzień dobry wszystkim, od dłuższego czasu planuje zacząć oficjanlną sprzedać na ebay, głównie z myślą o sprzedaż w Ameryce ale także w Europie. Niestety zakładanie działaności gospodarczej oraz co ważniejsze rozliczanie wszystkich podatków są dla mni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 301 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de nie widzi mojego przedmiotu

Cześć wszystkim, Od lat wystawiam przedmioty na eBay.de - jakoś tak wyszło, że zawsze było ich równo 20 Wczoraj wystawiłem kolejny 21 produkt - identycznie jak zawsze i eBay.de nie widzi tej oferty, nawet jak wejdę w "Pokaż inne przedmioty sprzedając...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru od kupującego - uszkodzona zawartość.

Kupującemu nie spodobał się przedmiot, który u mnie zakupił i poprosił o zwrot pieniędzy. Nie w smak był mi ten zwrot, ponieważ towar był specjalnie zamówiony dla niego i jest mała szansa na powtórną sprzedaż. Wiem jednak, że kupujący i tak otrzyma p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 427 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dlaczego nie wyswietla sie w aukcji czas dostawy?

Witam załozyłem konto na ebay.pl mam działalność i wystawiłem 130 aukcji nastepnie zalogowałem sie na ebay.de i tam kontynuuje wystawianie aukcji problem w tym ze aukcje wystawione na ebay.pl maja wszystkie informacje wyswietlone mam na mysli czas do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 214 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polskie aukcje nie są widoczne na e-bay.com i e-bay.uk - dlaczego?

Od dawna mam kiepską sprzedaż, mimo niekiedy dość poszukiwanych tytułów. Dziś widzę, że wprowadzone tytuły w wyszukiwarki wymienionych witryn nie odnajdują się w ogóle. Czy to jest błąd polskich informatyków, czy też specjalne działanie, aby nam nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 602 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozpoczęcie sprzedaży eBay.de

Witam Planuję rozpocząć sprzedaż produktów związanych z armaturą łazienkową na eBay.de. Jestem zupełnie zielony w tym temacie i mam kilka pytań.1. Czy istnieje kalkulator, który pozwoli mi wyliczyć cenę końcową z uwzględnieniem wszystkich opłat? Jaka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 494 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący żąda zwrotu pieniędzy, a dzień wcześniej wystawia te produkty na sprzedaż

Cześć Wam! Praktycznie chyba pierwszy raz sprzedaje na ebay (płatność paypal) i od razu problemy, zamrożone pieniądze na paypal i sprawa ciągnąca się dniami. Sprawa polega na tym, że wystawiłem buty na facebooku (marketplace), a następnie na ebay żeb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 341 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań