anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

Witam,

w dzisiejszym poradniku (część 1) opiszę jak okraść sprzedającego.

 

1. Wyszukaj polaczka, który sprzedaje za granicą (np. co.uk).

2. Poszukaj przedmiotu niezbyt drogiego, takiego w okolicach 100zł w przeliczeniu.

3. Kup od niego przedmiot, poczekaj na dostawe.

4. Otwórz "Return request" bo chcesz zamienić na inny kolor.

5. Teraz ważne! Zapakuj polaczkowi np. cuchnące używane skarpety (najlepiej Twoje i Twojej kochanki) aby waga mniej więcej się zgadzała lub jeżeli nie chcesz tracić skarpetek, wyślij mu cokolwiek.

6. Odeślij najtańszym sposobem (żeby za dużo nie wydać).

7. Następnie poczekaj kilka dni na odpowiedź sprzedającego.

8. Sprzedający odpowie, że dostał nie ten przedmiot co sprzedawał.

9. eBay odda kase.

10. PROFIT!

 

Poniższe punkty już Cię nie obchodzą, bo to biedny polaczek będzie chciał odzyskać kasę ale eBay ma go w dupie i go oleje:

11. Sprzedający odpowie w sprawie, prześle zdjęcia zwrotu.

12. Dostanie odpowiedź z eBaya, że bardzo, ale to bardzo bardzo bardzo Cię przepraszają ale nic nie mogą zrobić. A jak chcesz to zobacz sobie stronę:

www.citizensadvice.org.uk

www.moneyclaim.gov.uk

 

Na koniec życzą Ci "best of luck". (Tak eBay. Tu naprawdę trzeba mieć szczęście, żeby nie zostać okradzionym).

 

KONIEC

 

Otrzymałem zwrot od kupującego z UK, wysłał mi chińską podróbkę, najpierw dałem znać polskiego supportowi, oni odpisali, że mam odpowiedzieć w tej sprawie o zwrot przedmiotu. Kase straciłem. Teraz wiem, że to jest błąd i nie należy odpowiadać, tylko wrzucić ten przedmiot w kąt niech leży i nie przyznawać się, że otrzymałeś cokolwiek.

 

Gdybyście mieli podobne sprawy, kontynuujcie powyższy poradnik w kolejnych częściach 🙂

 

Człowiek stara ale być uczciwym ale to nie popłaca.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

waga zwrotu nie musi być nawet przybliżona do wysłanego przedmiotu,cwaniaczek z Kanady tak mnie właśnie załatwił.Administracja nie analizuje wagi przesyłki.

Nowe zasady ebay wprowadzają możliwość nie zwracania przedmiotu przez kupującego gdy nie zgodzisz się na "return request"

 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

Po co tak kombinować da się taniej. Kupujesz, otwierasz spór towar uszkodzony, zgadzasz się z sprzedawcą na odesłanie towaru, następnie piszesz do ebay że odesłanie towaru jest za drogie, ebay zwraca kasę i zwalnia cię z zwrotu. Żeby dalej rozwścieczyć sprzedawcę ( a co ci zrobi) wrzucasz zdjęciez z towarem na facebooka (w moim przypadku była to kurtka).

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

No tak, tylko jak się nie zgodzisz to negatyw na 100%.

Hugo: opisałem poprostu swoją sprawę.

A może być ta podzielić się tymi gnidami w jakimś miejscu? Tak, żeby w razie czego można było zablokować? Co Wy na to?
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

Sprzedalem lampy za 200 f i zrobili mnie w chuja
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

dzisiaj mnie na 28 EUR,ludzki pan bo ostatnio na 300 GBP

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

PORADNIK: Jak okraść sprzedającego cz.1

Jeśli wam PayPal bociąza za takie numery konto 

Zwarac sie do operatora karty za niesłuszne i oszukańcze obciązenie konta (reklamacja Charge Back) na kartach kredytowych

Jak oni tak to wy ich tak.

I chyba tutaj miejscem punktem sporu nie jest ebay tylko PayPal ?  ?

 

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź