Opadły mi ręce dostałem negatywa !

Nie będę się rozpisywał tylko napiszę w krótko.

Klient kupił spodnie dżinsowe męskie i  wystawione jako męskie oczywiście w prawidłowej kategorii. Opis dokładny czyli marka, model,  fason "fit" kolor , dokładne wymiary w centymetrach wszystko jak należy.

No jakie moje zdziwienie. Bez kontaktu ze mną walnał negatywny komentarz, że spodnie sa damskie a o tym w opisie aukcji nie wspomniałem. Nie mogłe wsponieć bo dlaczego skoro to męskie spodnie. Ten kupujący nie ma pojęcia i nie odróżnia fasonu męskiego od damskiego ale negatywa wstawił.

 

Napisałem w tej sprawie do ebay.pl choć wystawione były ebay.de

Jest szansa, że usuniety zostanie komentarz negatywny jakie macie doświadczenia z takimi sprawami.

Przecież to niesłuszny komentarz.

Jestesmy firmą sprzedajemy tą markę jesteśmy jej oficjalnym dystrybutoerm nie wystawiam po 10 aukcji tylko kilkaset i nie mogę sobie pozwolic aby nas postrzegano jako kogoś kto nie wie co sprzedaje.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Opadły mi ręce dostałem negatywa !

Opadły mi ręce dostałem negatywa !

Napisałem do ebay napisałem do tego kupującego. Czekam na odpowiedź.

Linki to znam tylko chodziło mi jak to jest w praktyce. Jak na takie rzeczy reaguje ebay

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Opadły mi ręce dostałem negatywa !

mi takich komentarzy nie usuwali,tłumaczyli że kupujący ma prawo do opinii a oni nie mogą ingerować w przebieg transakcji.Akurat sprawa była jasna więc zadeklarowałem że wyślę im przedmiot do ekspertyzy.Napisali że ...że każdy przedmiot z danego modelu posiadający konkretny symbol może być.... inny.Doprawdy logika mnie poraziła i rzuciła na kolana.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Opadły mi ręce dostałem negatywa !

Dokładnie tak jak napisal razor. Nie usuwają takich opinii. Spróbuj się dogadać z klientem. U mnie parę razy zmienili opinię na pozytywną.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź