Opłaty

Witam mam takie pytanie otworzyłem własna działalność i chciałbym działac na ebay.de moje pytanie brzmi czy jeżeli założę ta firmę na stronie pl wszystkie dane itp czy bez problemu zaloguje się tym na de
I drugie pytanie jak to wyglada z tym abonamentem za wybranie sklepu ? Musze go wykupić już na stronie de czy mogę na pl
Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Opłaty

majac konto zarejestrowane na pl bez problemu zalogujesz sie nickiem z pl na innych ebayach aby kupowac czy sprzedawac bezposrednio tam

 

sklep ebay mozesz otworzyc na dowolnym ebayu ale mozna miec tylko jeden sklep na konto i ceny abonamentów sa rozne zaleznie od serwisu https://strefasprzedawcy.ebay.pl/sklepy-ebay

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Czyli podsumowując rejestruje się ebay.pl wybieram megasklep wykupuje abonament itp..później loguje się na de i bez problemu mogę wstawiać aukcje itd dobrze to zrozumiałem ?
Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Zauważyłem jeszcze ze w przypadku dużego sklepu żeby mieć opcje wystawiani za granica są wymagania
Średnia ocen szczegółowych w 4 kategoriach z 12 miesięcy = minimum 4,4
Czyli jak założę nowe świeże konto nie będę mógł odrazu wykupić abonamentu na duży sklep by sprzedawać za granica?
Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Co do

Czyli podsumowując rejestruje się ebay.pl wybieram megasklep wykupuje abonament itp..później loguje się na de i bez problemu mogę wstawiać aukcje itd dobrze to zrozumiałem ?

 

Tak

 

Co do

Zauważyłem jeszcze ze w przypadku dużego sklepu żeby mieć opcje wystawiani za granica są wymagania
Średnia ocen szczegółowych w 4 kategoriach z 12 miesięcy = minimum 4,4
Czyli jak założę nowe świeże konto nie będę mógł odrazu wykupić abonamentu na duży sklep by sprzedawać za granica?

 

Sprobuj otworzyc sklep tak czy owak, jesli konto nie bedzie spelniac wszystkich wymagań, to pewnie nie bedzie mozliwosci otwarcia sklepu / pojawi sie stosowne info

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Ok rozumiem spróbuje.Jezeli się nie uda to jedyna opcja żeby sprzedawać towar na de będzie zalogowanie się tam i wykupienie tam tego podstawowego sklepu ?
Pytanie czy będę mógł kupic sklep na de jeżeli zweryfikuje konto na ebay.pl po przez np kartę kredytowa
Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

nie trzeba koniecznie miec wykupionego sklepu na dowolnym ebayu, aby moc tam wystawiac i sprzedawac. weryfikacja konta sprzedawcy na pl to jedna sprawa , a wykupienie sklepu to juz inny proces, ale ja nie spotkalem sie z problemami przy wystawianiu ofert na innych ebayach po przejsciu weryfikacji na pl

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Mam jeszcze takie pytanie bo mama aktywna aukcje a nie wyświetla się ona na wyszukiwarce pod nazwa

https://m.ebay.de/itm/Rechteck-badewanne-gracja-140x70-150-160-170-180-GRATIS-/392122509590?_mwBanne...

Próbowałem nowa wystawić i tez nic
Na początku założyłem konto i wystawiłem jedna testowa aukcje i było wszystko Ok i nie mam pojęcia co się teraz stało
Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

Uściślenie: sklep jest przypisany do twojego konta ebay-więc wykupujesz go TAM, GDZIE SIĘ ZAREJESTROWAŁEŚ, a nie tak,że konto założyłeś na ebay.pl, a sklep chcesz mieć na .de

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Opłaty

odnosnie poprzedniej odpowiedzi

"Uściślenie: sklep jest przypisany do twojego konta ebay-więc wykupujesz go TAM, GDZIE SIĘ ZAREJESTROWAŁEŚ, a nie tak,że konto założyłeś na ebay.pl, a sklep chcesz mieć na .de"

 

 

nie zgodze sie > majac konto zalozone na np. ebay.pl mozna subskrybowac sklep ebay w innym serwisie ebay > serwis, wktorym ma sie zarjestrowane pierwotnie konto nie ma tu nic do rzeczy

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź