Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

podatek Vat

Witam, jestem sprzedawca na ebay od nie dawna. Szukam informacji na temat podatkow i oplac calkowitych. Bo nie rozumiem pewnej rzeczy, mianowicie dla zywego przykladu.MRE - W3SH POLISH IN-field rationWysyłka i inne koszty bez podatku od sprzedaży: US...

Wyświetlanie aukcji z dwóch serwisów w sklepie eBay

WitamCzy ktos sie orientuje jak mozna zmienić sposób wyświetlania aukcji w sklepie? Chodzi o to, ze załozyłem konto na ebay.pl i później przeszedłem na co.uk i założyłem sklep. Produkty kieruję do klientów głownie anglojęzycznych a w sklepie wyświetl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Abonament

Witam wykupiłem na de abonament ten najtańszy nigdzcie nie widzie żebym miał opcje zapłaty czy wgl kwotę do zapłaty a pokazuje ze abonament włączony i mogę wystawiać aukcje

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 368 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty

Witam mam takie pytanie otworzyłem własna działalność i chciałbym działac na ebay.de moje pytanie brzmi czy jeżeli założę ta firmę na stronie pl wszystkie dane itp czy bez problemu zaloguje się tym na deI drugie pytanie jak to wyglada z tym abonament...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 393 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niewidoczna aukcja

Mam jeszcze takie pytanie bo mama aktywna aukcje a nie wyświetla się ona na wyszukiwarce pod nazwahttps://m.ebay.de/itm/Rechteck-badewanne-gracja-140x70-150-160-170-180-GRATIS-/392122509590?_mwBanner=1&_rdt=1Próbowałem nowa wystawić i tez nicNa począ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 167 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja niewidoczna

Witam mam aktywna aukcje na ebay.dehttps://m.ebay.de/itm/Rechteck-badewanne-gracja-140x70-150-160-170-180-GRATIS-/392122509590?_mwBanner=1&_rdt=1A przez wyszukiwarkę nie można jej znaleźć po nazwie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niewidoczna aukcja

Witam jak w temacie wstawiłem aukcje jest aktywna mam linkhttps://m.ebay.de/itm/Rechteck-badewanne-gracja-140x70-150-160-170-180-GRATIS-/392122509590?_mwBanner=1&_rdt=1Ale podczas wpisywania głównej nazwy w wyszukiwarce nie pokazuje mojej aukcji

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Waluty

Witam. 1, Czy sprzedająć na Ebay.pl mogę otrzymywać wpłaty w obcych walutach od kupujących z zagranicy? Jal to ewentualnie ustawić?2, Czym różni się wystawianie na polskim Ebayu od sprzedaży na zagranicznych Ebayach ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 128 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Pytanie o dziwny przypadek

Witam,bo dłuższej przerwie postanowiłem wrócić i sprzedać trochę rzeczy na eBay. Sprzedałem dwa ,, wirtualne"przedmioty na eBay.com i tutaj zaczyna się robić ciekawie, jedną płatność była odrazu dostępna ,a druga została zamrożona (dostałem kwotę od ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 274 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poczta Polska -----> USPS, śledzenie przesyłki, brak informacji, brak paczki, 25 dni.

Witam, wysłałem listem poleconym międzynarodowym przedmiot o wartości 96$. Kupujący twierdzi, że paczki nadal nie otrzymał, nie mam prawa mu nie wierzyć, jego feedback jest w 100% pozytywny, aczkolwiek za ubiegły rok ma jedynie 6 ocen. W każdym razie...

Rozwiązane! sprzedaż na ebay.de

Witam, przeczytałem już wiele tematów i dział pomocy ebay, ale nadal niektóre informacje mi się nie spinają lub się wykluczają.Założyłem konto na ebay.pl. Loguje się przez ebay.de i tam wystawiam aukcje, które są widoczne na niemieckim ebayu. Mam 0 k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1449 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kolejne oszustwo ze Szwecji - reuseforu.

Sprzedałam CD reuseforu i od razu masa pytań i żądań co do pakowania, itd. Szwecja kraj poważny, wiec wzbudziło to moją czujność. CD miał 30 lat wiec wymieniłam na nowe pudełko, zrobiłam skany i kopię. Jeśli CD miałby problemy, to nie udałoby się go ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 693 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z limitami

Witam, jest to mozliwe zeby limit byl na 5 aukcji ? Wygląda na to, że wystąpił problem z tą ofertą sprzedaży.Z przykrością informujemy, że wystawianie dodatkowych artykułów z Twojego konta eBay jest w tej chwili niemożliwe. Aby zapewnić bezpieczeństw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktury ebay jak sobie radzicie?

Witam, Sprzedaję tylko za granicę, jestem zarejstrowany jako firma, działam na kpir. Próbuję wydrukować faktury z ebay. Format CSV jest dla mnie czarną magią, więc nawet tego nie ruszam. HTML po ściągnięciu pliku z końcówką html.gz i rozpakowniu 7zip...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2983 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań