anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

W 9 dniu dni od zakończenia sporu odwołałem się od decyzji udowodniłem że przedmiot został dostarczony.W czasie sporu jeszcze nie było "deliverd" Bot z ebay odpisał mi żebym prosił kupującego o zwrot pieniędzy,kupujący napisał że mi nie odda pieniędzy bo według niego została złamana umowa określająca czas dostawy (nigdzie takiej nie było)

 

Pytanie  w takim razie po co jest opcja odwołania skoro już w tak ewidentnych sprawach nie działa.

 

W regulamienie ebay nie ma nic na ten temat,ebay złamał swój regulamin.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

Miałem podobną sytuacje z Hiszpanem , 400zł poszło się wietrzyć , Paypal umywał ręce pisząc że nie moga cofnąć pieniędzy i żebym pisał do kupującego! Jawne walenie w .....

Nic dodać nic ująć.



Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

zapomniałem napisać że australijczyk pogroził mi negatywem za to że wysłałem mu fakturę

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

Frajerski nos , ma pieniądze i towar .
A Ty nic z tym nie zrobisz.
to właśnie uroki sprzedaży na ebay ....

 

 

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

Witaj kolego,

PayPal gra w kulki, ponieważ ebay jest jego pracodawcą i ten pierwszy nie będzie podważał decyzji ebaya. 

Jeżeli podczas sporu zaakceptowałeś zwrot i przesłałeś zwrotny label do kupującego i ebaya to kupujący zobligowany jest do odesłania towaru na twój koszt pod wskazany przez ciebie adres zwrotny (polecam opłacać eco label). 

 

Mam podobmą sytuację w chwili obecnej młody anglik otworzył sprawę w PayPal w której to pisze, iż nie dostał towaru. Sprawa otwarta wczoraj, natomiast status wysyłki ukazuje 23 Luty przesyłka dostarczona. Adres się zgadza. 

 

Jak myślisz, czy status "delivered" w momencie kiedy pracownik paypala będzie rozstrzygał spór, przechyli szalę zwycięstwa na moją korzyść. 

 

Ciekawostka: 2 roszczenia na korzyść kupującego powodują, że twoje konto nie spełnia kryteriów sprzedaży (czerwony komunikat w zakładce konto). 

 

 

 

 

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

takie reguły ebay. Jak mogą to kradną.

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

Napisałem do nich w sprawie tej polityki obciążania środków sprzedających, a kupujących już nie zawsze. Musimy do nich pisać, być może wtedy coś zmienią. 

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

Miałam taką sprawę do USA Kupujący otworzył spór po 4 dniach zamknął.Zabrano mi 850 zł z konta.On po 12 godzinach otrzymał przesyłkę,ale było już za póżno.Wysłałam mu ze 20 faktur-zero odpowiedzi.Ebay nic nie pomógł z tego względu że przesyłka nie dotarła w szacowanym terminie dostawy.Szacowanym - nie gwarantowanym.850 zł wyparowało - nie ma jak wrzucić w straty firmy 

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

identyczna sytuacja tylko u mnie mineło ponad 3 miesiace od zakonczenia aukcji a przesyłke odebrano 3 tygodnie temu, pisze do paypala odpisuja mi ze nie moga nic zrobic zeby do ebaya pisać a ebay to samo ze do paypala i tak w kółko...

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź