anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

Hej,

chciałem Was sprzedawców zapytać o ten wskaźnik we wskaźnikach sprzedawcy.

 

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

 

Jest to wskaźnik dla USA. Podczas gdy wpiszecie "Poczta Polska" nie wlicza Wam się do wskaźnika bo poprostu eBay leci sobie w kulki i nie potrafi tego zrobić.

 

Ale:

 

1. Co tam wpisujecie? USPS dla przesyłek do USA?

2. Jak to ma się do otworzonej sprawy przez kupującego? Wysyłamy Pocztą Polską a nie USPSem.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

cokolwiek wpiszesz nie ma to najmniejszego znaczenia dla wskaźników.USPS mus być zweryfikowane w czasie podanym na aukcji,wysyłasz pocztą a USPS wprowadza numer po tygodniu..W razie sporu zawsze można poprawić na USPS,administracja uznaje tylko numery USPS

 

Jeszcze jedna ciekawostka,numer poczty polskiej jest przekierowany na główną strony poczty polskiej zamiast na śledzenie przez co numer jest zawsze nieistniejący,k.... pięknie k.... fundamentalna sprawa dla nas a te .... nawet nie wpiszą "emonitoring" do linku

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

Ja nic tam nie wpisuję, za dużo klikania. Klienci dostają numer przesyłki w mailu potwierdzającym wysyłkę, i to tylko ci z problematycznych krajów. Wskaźniki dla USA mnie nie interesują.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

jak wprowadzasz numer to klienci dostają maila,ustawienia w regułach automatyzacji.

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź