anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy użytkownik - Sprzedaż na ebay.co.uk oraz .com - limity, ograniczenia

Witam. Jestem nowym użytkownikiem eBaya i mam kilka pytań dotyczącej sprzedaży zagranicznej:

 

  1. Czy żeby sprzedawać za granicą potrzeba 10 komentarzy i 90 dni? Z niektórych źródeł można wyczytać, że wymóg komentarzy został zniesiony, ale 90 dni od 1 transakcji chyba nie. Interesuje mnie głównie sprzedaż na ebay.co.uk i .com, a nie .pl i z opcją wysyłki zagranicznej.
  2. Jeśli limit 90 dni obowiązuje i jak się zarejestruję na ebay.co.uk i będę oferował wysyłkę przykładowo tylko do uk to czy dalej te 90 dni mnie limituje (czy dalej podchodzi to pod international selling), czy liczy się samo miejsce zamieszkania lub kraj w którym mam zarejestrowaną firmę?
  3. Czy jeśli wystawie przedmiot na ebay.com to czy przedmiot będzie widziany na ebay.co.uk (jeśli ustawie wysyłkę do uk), czy jednak będzie to tak jak w przypadku wystawiania na .pl i wysyłki zagranicznej, że przedmiot może ale nie musi być widziany na innych portalach? Czy jest jakaś specjalna zależność tylko między ebayami .com i co.uk? Czy tak jak w większości przypadków pierwszeństwo widoczności mają te produkty które zostały wystawione na konkretnej domenie dla danego kraju?
  4. Sklepy na ebay.pl: duży (odpowiednik featured dla co.uk). Limit średnia ocen 4.4 z czterech kategorii z 12 miesięcy. Czy zaczynając działalność i mając w ciągu pierwszych 2 miesięcy ocenę 5.0 czy to już się kwalifikuje do dużego sklepu i mogę uruchomić taką subskrypcję czy muszę koniecznie czekać cały rok?
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Nowy użytkownik - Sprzedaż na ebay.co.uk oraz .com - limity, ograniczenia