Nowa aukcja ebay.uk

Witam Wszystkich,

 

Jestem zainteresowany przeniesieniem biznesu z allegro na ebay.uk. Utworzyłem konto, założyłem Paypal, powiazałem z kontem, stworzyłem pierwszą aukcję i... ku zdziwieniu pojawia się komunikat.

 

You're not allowed to sell internationally at this time.

Before you can sell internationally, you need to receive 10 selling feedbacks and 90 days must have elapsed since your first sale. Learn more about the requirements for selling internationally.

 
Uwaga: sprzedawców
Nie wolno sprzedawać na arenie międzynarodowej w tym czasie.
Zanim będzie można sprzedać za granicą, trzeba otrzymać 10 zwrotnych sprzedaży i 90 dni musi upłynęły od pierwszej sprzedaży. Dowiedz się więcej na temat wymagań dotyczących sprzedaży na całym świecie.
 
I tu moje pytanie - czy tworząc konto na angielskim Ebayu faktycznie trzeba dokonać 10 tranzakcji oraz poczekać 3 miesiące, zanim będzie możliwość sprzedawania towarów z Polski do Anglii?
 
Z góry dziękuję za pomoc.
 
Pozdrawiam
Marcin
 
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Nowa aukcja ebay.uk

Tak, musisz miec 10 opinii za sprzedaz, od pierwszej  sprzedazy musi uplynac 90 dni, nie ma znaczenia, ktory jest to jest ebay. Na zagranicznych nic nie wystawisz. Tu nie jest tak latwie i przyjemnie jak na alledno. 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Nowa aukcja ebay.uk

Do Anglii mozesz wysylac, nie mozesz bezposrednio wystawiac na angielskim ani innym obcym ebayu. Na polskim mozesz wystawiac tyle przedmiotow ile chcesz.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Nowa aukcja ebay.uk

WItam, mam ten sam problem jak zacząć sprzedawać przez ebay co.uk jak niemoge żadnej aukcji wystawić? wyskakuje powyższy komunikat, jak zebrać te komentarze? zaznaczyłem no international shipping i nic niedaje oo tu chodzi?

pozdr

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Nowa aukcja ebay.uk

Sprzedać za pomocą angielskiego serwisu będziesz mógł dopiero po 90 dniach od daty pierwszej sprzedaży w Polsce i otrzymaniu 10 komentarzy za sprzedarz. Teraz możesz wystawić tylko na polskim ebay-u ale srzedaż tu graniczy z cudem :).  Poczytaj forum chwilę to wszystkiego się dowiesz.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź