anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

poniatovsky
Użytkownik

witajcie,


Mam wykupiony sklep na niemieckim ebayu, korzystam z ich menedżera sprzedaży. Może mi ktoś doradzić w jaki sposób połączyć w tym menedżeże kilka transakcji od jednego użytkownika w jedną?


Klient kupi u mnie coś, zapłaci, kupi coś innego, zapłaci i obie transkacje wyskakują jedna pod drugą w "Noch nicht verschickt", nie umiem znaleźć opcji połączenia w jedno 🙂



Kolejna sprawa - jest możliwość przejścia ze sklepu niemieckiego na np. angielski, zachowując nazwy kategorii itp?



Z gory dzieki za sugestie,


pozdrawiam

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

mozna polaczyc ale zanim kupujacy zaplaci


http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/combine-muliple-purchases-single-order.html


 


co do sklepow to podejrzewam, ze nie ma takiej mozliwosci bo sa rozne oplaty na de i co.uk + mozna chyba miec sklep i na de i na co.uk osobno jesli jest taka potrzeba

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

Witaj,


Mam pytanie do Ciebie: Jak wykupić sklep na niemieckim ebayu? Chodzi o to żeby płacić wedługo ich stawek. Obecnie mam sklep na polskim ebayu, czy da sie przenieśc go na niemiecki?



Z góry dzięki,



Pozdrawiam serdecznie, elavia_eu

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

world_emarket_place
Użytkownik

witam wszystkich:-) też interesowałoby mnie uruchomienie sklepu na niemeickim ebayu. prowadzimy sprzedaż tylko na rynek niemiecki. będę wdzięczna za wszelkie informacje i sugestie. Magda, nick na ebay.pl : swiatzoo

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

Mozliwe jest posiadanie jesdnego konta a w nim jednego sklepu.  Do wyboru jest zarejstrowanie nowego konta w serwisie ebay.pl i otworzenie subskrubcji sklepu na ebay.de. Wtedy oplaty beda sie przewalutowywac na zlotowki ale beda pobierane wedlug cennika ebay.de. Innym sposobem jest zamkniecie obecnego sklepu i otworzenie w eBay.de. Co kto woli.

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

czy jesli z polskiego konta z waluta EUR otworze sklep na DE, oplaty za sklep beda naliczane w euro ?

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

dkamieniak
Użytkownik

Za sklep założony na ebay.de zapłacisz 19.95 Euro/miesiąc. Płatność w Euro lub przewalutują.

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

zgadza się ale tyle kosztuje mega sklep, a mały sklep 9,95 ojro

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Niemiecki Menedżer Sprzedaży - zna się ktoś?

forumyabe
Użytkownik

W Verkaufsmanager kliknij noch nicht bezahlt, pozniej kliknij rechnung senden, wyskocza ci juz wszystkie jego zakupy razem, tzw Kombizahlung. Na samym dole po lewej stronie pisze Kombizahlung, kliknij i juz wyslales rachunek na wszystkie Artykuly, ktore ten klient kupil u ciebie.

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź