anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

Witam, mam następujący problem. Zarejestrowałem się na ebay.pl, powiązałem paypal itd. Mogę bez problemu wystawić przedmiot na ebay.pl natomiast przy próbie wystawienia przedmiotu (sprzedaż na UK)  na ebay.co.uk przekierowuje mnie na logowanie do ebay.pl.  A kiedy już się zaloguję okazuje się, że aukcja n ie została nigdzie wystawiona.

 

Co z tym zrobić? Próbowałem różnych ustawień w opisie przedmiotu (miejsca, sposoby wysyłki, lokalizacja itp.) i nic. Wciąż po kliknięciu wystawiania przewala na logowanie na ebay.pl...


Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

Pokazuje sie jakis konkretny komunikat przy probie wystawienia oferty na UK?

 

Napisz do supportu ebay.pl

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

Nic się nie pokazuje, mieli się chwilę jakby miało ten przedmiot wystawić a potem bez żadnego komunikatu przechodzi na logowanie w pl. A czy to nie jest tak dlatego, że konto załozyłem na ebay.pl a nie na ebay.co.uk?

Ok, spróbuję z tym supportem. Dzięki.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

serwis rejestracji wg mnie nie powinien miec znaczenia i nie ma już wymogu uzyskania komentarzy aby wystawiac na innych ebayach. A konto paypal masz w pelni zweryfikowane? 

 

ciekawe co napisze support 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

Support starał się pomóc jak umiał, nawet telefonicznie. Sam nie wiem, czy pomogło to, co robili (ponowna weryfikacja konta itp) czy raczej inna rzecz: zauważyłem, że żeby bez problemu wystawiać przedmioty w UK, trzeba się najpierw zalogować w innym oknie przeglądarki (albo na innej karcie) na ebay.pl. Potem przejść do okna, na którym jest się zalogowanym na ebay.co.uk i tam działać - wystawiać, edytować itp. Za pierwszym razem, kiedy tak zrobiłem, system chciał kodu, który podają telefonicznie lun smsem. Podałem i potem było już OK. Po kilku dniach znów się scharzaniło ale pomogło równoległe zalogowanie na PL i UK.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź