Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ebay przestał oznaczać że zostało zapłacone za przedmiot (wpłata jest na paypal), rozdziela faktury

mój problem polega na tym że otrzymuję płatność poprzez Paypal za kupione w ebay przedmioty. Wpłata wchodzi na konto a ebay nie oznacza tego tak jak kiedyś ikonką "zapłacone, gotowe do wysyłki" Dzieje się tak z wpłatami za wiele przedmiotów od jedneg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 184 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przewidywany czas dostawy

Czy wie ktoś gdzie znajdę informację na temat przewidywanego czasu dostawy jaką przy zakupie danego przedmiotu otrzymał ode mnie klient?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3038 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka utknęła w Radefeld

Cześć,Czy ktoś z was uświadczył problemów z DHLem rozwożącym paczki na terenie Niemiec? Od dwóch tygodni paczka leży w Radefeld ze statusem "Przyjęto w kraju przeznaczenia". Paczka ekonomincza (nie mój wybór, jest to zwrot). Taki sezon i są opóźniani...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5323 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Spadek sprzedaży na ebay.de

Witamsprzedaje na ebay.de i zauwazylem od 2 lat spadek sprzedzy ale przez ostatnie 2 miesiace to juz jest praktycznie dramat,a tu jakies limity wymyslaja ciagle zmiany itd. Po 3 latach koncze juz przygode z ebay.de i chyba wogole z ebay - zabawa a ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1130 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Duplikat aukcji, Ebay usuwa aukcje

Witam,Od pewnego czasu Ebay zaczął usuwac mi aukcje, które jego zdaniem się powtarzają, czyli traktuje je jako duplikat a to jest zabronione.Sprawdza też takie aukcje nawet między różnymi kontami czy się powtarzają. Czy ktoś ma jakiś pomysł co mozna ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Urząd celny i cn 22

Witam wszystkich serdecznie mam pytanie. Jestem zwolniony z vatu i czy w związku z tym muszę wypełniac deklarację celną cn 22? I wysyłać plik ie 515? Jeśli tak to co powinno być w deklracaji celnej cn 22? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kalkulacja ceny - ebay.de

Witam Sprzedaje juz dosc dlugo na ebay.de, ale finansowo nie za bardzo mi sie to spina jakbym chcial. Mozliwe ze doliczam za mala marze bo czegos nie uwzgledniam bo temat tych kosztow wcale nie jest prosty jak sie wydaje  Czy ktos doswiadczony, dobr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 362 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić przedmiotu na ebay.co.uk

Witam, mam następujący problem. Zarejestrowałem się na ebay.pl, powiązałem paypal itd. Mogę bez problemu wystawić przedmiot na ebay.pl natomiast przy próbie wystawienia przedmiotu (sprzedaż na UK) na ebay.co.uk przekierowuje mnie na logowanie do ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 369 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.co.uk - pomoc w ustawieniu szczegółów dostawy

Cześć.Założyłem jakiś czas temu konto na co.uk.Próbuję wystawić swój pierwszy przedmiot na aukcję. Chodzi mi głównie o wypełnienie rubryk związanych z dostawą "delivery details". Wysyłka będzie oczywiście z PL na teren Europy. W kreatorze jest opcja ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Etykiety zwrotne DHL - księgowość

Witam, Czy ktos z Was orientuje się w jaki sposób traktować pod kątem ksiegowości temat zakupu etykiet od DHL dla zwrotów? Ani DHL nie dostarcza nam faktury za tę usługę, ani eBay nie uwzględnia tego w comiesiecznych fakturach.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań