Manager wysyłek opcja Sprint

Przestarzegam wszyskich przed ta opcją. Skusiła mnie niska cena. Po pierwsze napisane jest że jest śledzenie przesyłki. Niestety nie ma dopiero gdy paczka wyląduje w Niderlandach to paczki sa zeskanowane. Zero informacjii. Zero pomocy. Moja przygoda zakończyła sie reklamacją klienta na ebay, ponieważ etykiete wygenerowałam 02.08 a pierszwa informacja na ebay pojawiła się 11.08 . Kilent zarzucił mi ze nie wysłałam paczki żąda zwrotu pieniędzy. Znajac życie  ebay reklamację uzna na korzyść kupujacego. Czyli jestem do tyłu 100 funtów oraz niezbędne vaty i podatki które musze zapłacić. Nie mam żadnej gwarancji że lient odeśle mi paczkę. Bo nie musi. Jeżeli dojdzie do zwrotu, bede musiała pokryc koszty przesyłki 13 funtów. Gartulacje i pozdrowienia dla mendżera. Oczywiscie złożę reklamcje. Al dopiero po miesiacu otrzymam odpowiedź. 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Manager wysyłek opcja Sprint

Chodzi o ekspresową z udziałem centrum wysyłkowego (GSP )? 

 

Jest Covid i przesyłki idą dłużej o kilka dni - ebay sam ma komunikaty wiec maja świadomość 

 

- tracking jest tylko częściowy - od centrum - i czami przy przekazywaniu to partnera wysyłkowego w innym kraju(braki w śledzieniu do 4-5 dni roboczych ).

 

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź