Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Manager wysyłek opcja Sprint

Przestarzegam wszyskich przed ta opcją. Skusiła mnie niska cena. Po pierwsze napisane jest że jest śledzenie przesyłki. Niestety nie ma dopiero gdy paczka wyląduje w Niderlandach to paczki sa zeskanowane. Zero informacjii. Zero pomocy. Moja przygoda ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROWIZJA EBAY.CO.UK

Witam,Konto mam założone na ebay.pl, docelowo będę wystawiał na ebay.com.uk. Wystawiając aukcje podaje VAT, jaki obowiązuje dlatego produktu w PL (8%), a przesyłka jest na VAT 23%. Ebay ponieważ mam kontro firmowe i zarejestrowany NIP będzie pobierać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de darmowe wystawianie

Witam,Od dwóch miesięcy zniknęło mi automatyczne przydzielanie promocji na wystawianie ofert w ebay.de za darmo 40 aukcji. Jak to z powrotem włączyć? Miałam włączoną jakaś dodatkową promocję ze 0% prowizji na miesiąc na nowe aukcje i od tamtej pory z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 274 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie na ebay.co.uk

Mam kilka pytań ale najpierw opisze swoją sytuacje.Założyłem konto na ebay.pl i zamierzam zebrać te 10 komentarzy i czekać 90 dni żyby móc sprzedawać towary za granice, ale mam kilka pytań:1. Czy jeśli zaloguje sie na ebay.co.uk z konta utworzonego w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24949 Wyświetlenia
  • 21 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ROZLICZANIE I OPŁATY EBAY

Witam, Jestem nowy i przeliczam sobie wszystko przed wejściem na ebay. Pozostało mi kilka niewiadomych :1. Konto mam założone na ebay.pl, docelowo będę wystawiał na ebay.com.uk. Wystawiając aukcje podaje VAT, jaki obowiązuje dlatego produktu w PL (8%...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwolnienie vat a sprzedaz w innych krajac UE

Pytalem juz chyba na kazdym forum biznesowym jakie znam i nigdzie nie otrzymalem odpowiedzi. Nie zaszkodzi zapytac tez tutaj. Czy prowadzac sprzedaz internetowa tylko i wylacznie na rzecz osob fizycznych, nie prowadzacych dzialalnosci gospodarczej, m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prywatna sprzedaz na ebay uk a podatki

Sprzedaje od jakiegoś czasu przedmioty na ebay uk łączna suma za sprzedane przedmioty przekroczyła już 6000$. I teraz mam pytanie, czy będę musiał zapłacić podatek, a jeśli tak to w jaki sposób? Jest wiele takich tematów na forum ale wiekszosc to jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 503 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Niemiec

cześćwystawiłem na ebay.pl przedmiot z opcją wysyłki za granicę. Ale jedyna opcja to Europa + Wielka Brytania.A chciałbym jedynie wysyłać do Niemiec, jak to ograniczyć? Albo ewentualnie ustawić dla różnych krajów, różny cennik.Nie mogę nigdzie tego z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Handel za innym ebay

Witam. Posiadam konto założone na eBay.pl. Sprzedaję na eBay.com, kilka osób już kupiło. Czy jeśli chcę to samo ogłoszenie wystawić na eBay.co.uk, muszę wystawiać nowe ogłoszenie czy mogę podpiąć pod to z eBay.com, tylko cene dostosować do tego rynku...