anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

kolonialne2011
Użytkownik

Nowa jestem i nie czaję jescze.:)) Proszę wytłumaczcie mi jak to jest z tą licytacją. Coś tam chce sprzedawać na ebay .de. i obserwuję i widzę ze duzo chętnych jest jak licytacja zaczyna sie od 1 Euro. Dlatego jak to jest jeżeli ktoś zakończy aukcje wylicytowaną ceną , która mnie nie satysfakcjonuje? Piszę maila że nie sprzedam , bo za tanio? Czy jest gdzieś opcja ustawiania minimalnej ceny, poniżej której nie opłaca mi sie sprzedawać?


Nigdzie o tym nie ma!!!! Wytłumaczcie jak krowie na miedzy:)) Plis:))

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Re: Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

ebay de jest najdroższy i na wszystkich ebayach opcje dodatkowe są płatne, zacznij sprzedawanie od drobnych (tanich) przedmiotów żeby opinie uzbierac. 


 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

Opcja jest dostepna,


 


http://pages.ebay.pl/help/sell/reserve.html


 


Jak wspomniano wczesniej jest to dodatkowa sprawa za ktora trzeba odpowiednio zaplacic.


 


Pozdrawiam, 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

e-druk-bydgoszcz
Użytkownik

A ja w ogóle nie rozumiem sprzedaży za granicę.


Według wytycznych e-bay próbuję robić aukcję i tuż po zalogowaniu otrzymuję wiadomość - o co tu k* chodzi?


Sie können Ihr Angebot aufgrund folgender Probleme nicht senden

Aufgrund eines Verstoßes gegen eBay-Grundsätze zur Gebührenumgehung können Sie nur noch begrenzt bei eBay Artikel einstellen. Sie können weiterhin auf andere eBay-Funktionen zugreifen.

Bitte informieren Sie sich anhand einer kurzen Infotour über diesen Grundsatz. Nach Abschluss der Infotour können Sie dann wieder Artikel einstellen.


Los geht's!


Vielen Dank, dass Sie einen Beitrag zur Sicherheit unseres Marktplatzes leisten.{e36612-168423x}










Fehler




Aufgrund eines Verstoßes gegen eBay-Grundsätze zur Gebührenumgehung können Sie nur noch begrenzt bei eBay Artikel einstellen. Sie können weiterhin auf andere eBay-Funktionen zugreifen.

Bitte informieren Sie sich anhand einer kurzen Infotour über diesen Grundsatz. Nach Abschluss der Infotour können Sie dann wieder Artikel einstellen.


Los geht's!


Vielen Dank, dass Sie einen Beitrag zur Sicherheit unseres Marktplatzes leisten.



Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

Obcja ceny minimalnej dotyczy tylko : " Nun, die (kostenpflichtige) Mindestpreis-Option gibt es ja nur in den Kategorien

- Fahrzeuge, Boote, Flugzeuge
- Business & Industrie
-  Antiquitäten & Kunst
- Uhren & Schmuck "


Jeśli chcesz sprzedać/wystawić w innej kategori to :


Boże jakie to proste :-D, wystaw z taką cenną jaka będzie Ciebie zadawalać, np.  Start 200 Euro albo Start 2500 Euro 😉 Proste, co ?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź