anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Więc do rzeczy kupujący otworzył spór że nie otrzymał przesyłki , w trackingu na USPS ( kupujący z USA ) widnieje że przesyłka doręczone 3 marca ,

 

- najlepsze jest to gdy próbuję odpowiedzieć na spór i wprowadzam numer przesyłki ( pierwsza kolumna ) , przewoznika ( druga kolumna ) i wiadomośc ( trzecia kolumna ) i prubuję dac dalej to wyskakuje komunikat (  nieprawidłowy numer śledzenia )

numer wpisuję prawidłowo , co zrobić w takiej sytuacji jak odpowiedzieć na spór .

Wiadomość 1 z 19
ostatnia odpowiedź
18 ODPOW. 18

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Tak to wygląda.

Wiadomość 2 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Hej,

nie ma spacji przed lub po numerze? Chociaż nie powinno to sprawiać problemu.

Jak nie pomoże, to wyloguj się z konta, wyczyść dane przeglądarki (aktywne zalogowania, ciasteczka itd), spróbuj jeszcze raz.

Jak nie pomoże, spróbuj za jakiś czas, może to wina eBaya.

 

Tak się zastanawiam jak podajesz w nazwie kuriera www.usps.com to działa Ci to śledzenie?

Bo tam się wpisuje nazwę, czyli USPS.

 

Ja jak podaję linka do śledzenia w polu Comments, to podaję już od razu do śledzenia, czyli np.

 

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction?tLabels=RR689116635PL

 

Powodzenia!

Wiadomość 3 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

-  spacji nie ma

- wylogowałem sie wyczyściłem ciasteczka i aktywne zalogowanie i dalej nic nadal nie mogę odpowiedzieć na spór , a może to specjalnie zablokowali dodawanie numerów.

 

Bo jest jeszcze opcja aby wysłać wiadomość do kupującego - napisałem że przesyłka doręczona podałem numer i link do śedzenia  i normalnie wysłałem  , a opcja z dodaniem numeru nie działa.

Normalnie jest to próba wyłudzenia pieniędzy , kupujący znał numer przesyłki bo dodaje numery zaraz po wysyłce .

 

Można w tej sprawie napisać do obsługi w Polsce .

Wiadomość 4 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Mam identyczną jazde...

 

2 marca napisałem do klienta czy dostał paczkę i czy wszystko dobrze (sprawdziłem tracking i wiedziałem że dostął). ..  nie odpisał na wiadomość tylko dzisiaj założył sprawę że nie otrzymał towaru:)

 

MYŚLAŁ ŻE NIE MAM TRACKINGU

 

Dzisiaj zgloszę to do serwisu

 

Wiadomość 5 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

paradne... miodzio,miałem podobny przypadake,najpierw z UK kupił poleconym ... tracking urywa  się na Heatrow jak wszystkie polecone,późźniej dopłacił za global expres i zdziwienie że jest tracking  działa a on otwiera spór

Wiadomość 6 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Ale u mnie jest tak , przesyłka doręczona 3 marca a on otwiera spór 6 marca że nie otrzymał przesyłki .

 

Chce kupującemu wystawić komatarz ( oczywiści pozytywnie ) ale o treści

 

UWAGA OSZUST , ODEBRAŁ PRZESYŁKE PO CZYM CHCIAŁ ZWROT PIENIEDZY .

 

Według mnie jest to komentarz uzasadniony i prawdziwy .

Wiadomość 7 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

RESPIDER daj sobie spokój z takim komentarzem bo i tak nikt nie będzie go czytał a jak będzie facet chciał to zrobi odwet na kilka różnych sposobów... czasami trzeba zacisnąć zęby i zapomnieć. Zgłoś go do Ebay i tyle.

Wiadomość 8 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Jak zgłosi taką opinię to i tak mu ją usuną, więc szkoda czasu, przerabiałem to. Masz prawo być tylko zadowolony z transakcji, wystawić pozytywny komentarz i z pozytywną treścią....

Wiadomość 9 z 19
ostatnia odpowiedź

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Wczoraj wysłałem zgłoszenie i nadal cisza rozumiem że muszą odpowiedzieć w ciagu 48 godzin.

Wiadomość 10 z 19
ostatnia odpowiedź