anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy eBay zacznie chronić sprzedających....

... przed "debilami"?



Sory za wyrażenie ale ja już po prostu nie mogę.



Użytkownika kupił wczoraj odemnie przedmiot. Wysyłka Polska - Rosja. Dzisiaj pisze mi wiadomość czy napewno wysłałem przedmiot bo on sprawdzał rano skrzynke i nic tam nie było.



Dlaczego my mamy ponosić konsekwencję w postaci negatywnych komentarzy, skoro ktoś ma nie równo pod sufitem.



Kolejna sytuacja.



Jestem producentem pewnego przedmiotu. Są to oczywiście przedmioty nowe. Użytkownik kupił 2 te przedmioty i zapłacił za jeden. Wysłałem do niego wiadomość co z tym drugim przedmiotem. Napisał żeby anulować. Otworzyłem sprawe o anulowanie a ten przysyła mi wiadomość że wpłacił pieniądze i chce natychmiast mieć przedmiot. Odpisałem że 1 przedmiot został już wysłany a drugi miałem anulować bo tak napisał. To on że mam wysłać przedmiot.....



Minęło kilka dni i dostałem neutralny komentarz.... że przedmiot śmierdzi. Kilkadziesiąt innych osób które zamówiły ten sam przedmiot wystawiło same pozytywy. Ale mu przecież tego nie udowodnisz.



Jak chronić się przed debilami?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Odp.: Kiedy eBay zacznie chronić sprzedających....

Pić i Palić 🙂

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Odp.: Kiedy eBay zacznie chronić sprzedających....

cd-gb
Użytkownik

Serwis nie zacznie chronić sprzedających bo im na tym nie zależy!  Sprzedający jest złem koniecznym!



To jest dobre 🙂



http://community.ebay.pl/topic/Forum-Og%C3%B3lne/Zosta%C5%82em-Oszukany-Poni%C5%BCony/20000000088?#msg20000000209



Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Odp.: Kiedy eBay zacznie chronić sprzedających....

na kilkaset transakcji moze 2 albo 3 gosci probowalo mnie przekrecic, wiec jak dla mnie wszystko wporzo bo miesci sie w rozsadnych granicach (1 na 100 lub 200), gdyby co 2 transakcja w ten sposob przebiegala to wtedy moglby byc problem,



Pozdro i wiecej cierpliwosci do kupujacych

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź