anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

kupujący niezgodnie z faktami zaznacza że sprzedawca wysłał później niż było to opisane w zasadach wysyłki.Numer przesyłki śledzenie pokazują czarno na białym

 

http://pages.ebay.pl/help/feedback/detailed-seller-ratings.html

 

Zasady dla kupujących :

 

Oceń to, jak szybko sprzedawca wysłał przedmiot, a nie czas dostarczenia przesyłki.

 

Wiadomość do administracji i kuriozalna odpowiedź,chociaż do czerwca usuwali wszystko,brak gdziekolwiek informacji w regulaminie że już tego nie robią .

 

 

"my jako pracownicy Działu Obsługi Klienta nie posiadamy odpowiednich narzędzi aby usunąć lub skorygować poszczególne oceny, jakie klient zaznaczył podczas wystawiania opinii."

 

genialne porady które nijak mają się do rzeczywistości

 

Jak możesz poprawić swoje oceny szczegółowe:

Wysyłaj towar w tym samym lub następnym dniu roboczym.

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

Idiotyzm do kwadratu. Upieprzyli mi sprzedaż bo głąby wpisują własnie opóżniony czas wysylki. Wpisane jest dokladnie 3 dni od daty zakupu. Wpisuję max na drugi dzień numer wysyłki. I co ? Nic. Mimo moich monitów, że wysyłka jest w terminie reakcji zero ze strony ebay !

Państwo w pańswie.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

od 1 osoby ktora wpisala ci brak szybkiej wysylki nie upiepszyli ci sprzedazy!musialo byc tego wiecej...

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

widzę swoje statystyki,na razie mam 5 debili którzy wpisali kłamliwe dane,2.5%  opóźnionej na 5% możliwych,gdyby nie usuwali mi do kwietnia to już bym przekroczył limit

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

Oczywiście, że było więcej. Te asy to kupujący z USA. Możesz pisac na Berdyczów. Mało tego aby wyśietlić w Exelu to musisz mieć Exprolera bo Mozilla tego nie łapie.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

akurat u mnie to głównie europejczycy,np 2 ostatnich to Hiszpanie,jeden wybrał Global Express,pomimo tego przesyłka przyszła po 2 tygodniach.Tak działa poczta w krajach PIIGS

Aktualnie mam już ponad 5% i nie spełniam standardów chociaż żadna ocena nie jest uzasadniona,pojawił się komunikat że po 10% skontaktują się ze mną w sprawie czasu na wysyłkę.Czekam z niecierpliwością....

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

Złosliwość i nic poza tym. Ostatnio dostałem opinię negatywną z powodu, że przesyłka spóźniła się 1 dzień. Miałem ustawioną cenę za koszulkę do USA 10  dolarów ( Global Express) to jest około 38 zł. Faktyczna cena na dowodzie wysłki 41 zł a gdzie opakowanie choć tego nie liczę. Kupujący chciał 5 dolców zwrotu bo jak nie to negatyw. Złosliwość pojechał po tych gwiazdkach i wystawił negatyw choć w USA przesyłka była na czas. W USA sobie leżakowała choć to nie koniak. Wkurzył mnie napisałem kilka słow a nawiasem nie chodzi mi o te 5 dolców ale o to, że to kawał chama. Szantaż w mailu i kilka przykrych słow pod moim adresem.

Mi miałoby zależeć aby go oszulać na koszulce za 33 dolary i wysyłce za 5 dolarów. Kpina do kwadratu. I jeszcze jedno. Gdyby kulturalnie napisał maila to oddałbym mu nie 5 dolarów ale całe 10 aby tylko był zadowolony.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

Jeśli mogę coś Ci doradzić to moim zdaniem twoja taktyka postępowanie z cwaniakami jest ciut wadliwa.Musisz zrozumieć że cwaniaki złodzieje i tak się znajdą,niezależnie czy oddasz im 5 czy 20 $.Nie przyjemuj się komentarzami,zbyt dobre komentarze przyciągają jeszcze bardziej złodziei bo oni wnioskują że jesteś łatwy do szantażowania.Są takie typy które nakupują tylko po to żeby wystawić 4 negatywy i 4 spory przy 4 transakcjach.Miałem takiego z Australii prawie rok temu,byłem zdruzgotany,konto prawie do hibernacji.Jednak przy kilku kontach jakoś to przeżyłem.

Ja mam żal do ebay bardziej niż do klientów,bo to ebay hoduje tego potwora który niszczy relacje sprzedawca-klient.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź