anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie formy płatności umożliwia ebay obecnie-np z Chin czy Rosji???

Sprzedaję na cały świat bez ograniczeń-z paypal nie było problemu i spread-u,obecnie przy niektórych transakcjach mam zaznaczone "oznacz płatność jako otrzymaną",mimo że podobno tylko płatności ebay możliwe.Macie to samo?-o co chodzi?.Czyżby Chiny i Rosja nie podlegały pod nowe zasady płatności ebay bo są za duże,a ebay za krótki na te rynki.Nam narzucono skrajnie niekorzystne nowe warunki sprzedaży ebay-wielkim raczej nie i dalej pewnie możliwy paypal i przelew.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Jakie formy płatności umożliwia ebay obecnie-np z Chin czy Rosji???

Jako sprzedawca możesz ustalić np zapłatę gotówka przy odbiorze stąd ta opcja aby zaznaczyć że zapłacono.

 

 

  • "Użytkownik może płacić za takie przedmioty przy użyciu form płatności, które udostępnia podmiot płatniczy, a podmiot płatniczy będzie zarządzał rozliczeniem na rzecz sprzedawców. Dokonując zakupów od sprzedawców, którzy korzystają z usług płatności, kupujący upoważniają podmiot obsługujący płatności do inicjowania płatności przy użyciu wybranej przez kupujących formy płatności i pobierania kwot transakcji w imieniu sprzedawców. Kupujący zgadzają się i rozumieją, że płatności otrzymane przez odpowiedni podmiot płatniczy od kupujących stanowią wypełnienie ich zobowiązań wobec sprzedawców."

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Jakie formy płatności umożliwia ebay obecnie-np z Chin czy Rosji???

Nigdy nie miałem dodanego "odbioru osobistego",zresztą z Chin czy Rosji to raczej niemożliwe,natomiast miałem przelew +,włsnego paypal-a i skrill-a,które ebay usunął z metod płatności bez mojej zgody,czy pytania o nią.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Jakie formy płatności umożliwia ebay obecnie-np z Chin czy Rosji???

dokładnie mam to samo, np płatności z Turcji; kiedyś były widoczne dane do wpłaty dla kupującego, teraz tego pola nie ma i nie da się uzupełnić tych danych - pojawia się błąd i tyle...

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź