Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ani znaleźć, ani sprzedać, ani wystawić

Cześć. Ten temat był już wałkowany ale muszę go poruszyć po swojemu. Jak to jest, ze moje przedmioty wystawione na ebay.pl ponad dobę temu są niewidoczne? Pół biedy że z zagranicznych ale nawet z… polskiego ebaya. To są przedmioty kolekcjonerskie, ki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe a prywatne na ebay.com, .de, co.uk

Witam. Noszę się z zamiarem otworzenia konta firmowego, żeby ruszyć z innym asortymentem na ebay, niż do tej pory (sprzedałek kilka rzeczy z konta ebay.pl, ale teraz już mam opcję odpalenia sprzedaży na eba.com i innych). Mam dwa pytania: 1. Czy dobr...

Sprzedaż z PL do DE UK a subskrubcja Dużego Sklepu

Witam,Subskrybowałem mały sklep natomiast zmieniłem na duży sklep ze względu na informację, iż będę mógł wystawiać darmowe aukcje na ebay.de i uk. Mam problem ponieważ po zmianie subskrypcji nigdzie nie widzę możliwości wystawienia aukcji na eby.de i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 405 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limit sprzedaży 5 sztuk

cześć, chciałam powrócić do sprzedaży na ebay, ale mam limit sprzedaży 5 sztuk , czy da się coś z tym zrobić? znając specyfikę ebay rozkręcenie sprzedaży przy tych limitach jest nierealne w sesnowym czasie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! nadużywanie programu ochrony kupujacych

Hej, mam problem z pewnym Panem. Napisze w skrócie. Sprzedaż na ebay.de Kupuje francuz. Wysyłka nastepnego dnia, niestety przez covid opóżniona. Francuz otwiera sprawę o nie otrzymanie przedmiotu, dzień potem paczka zostaje doręczona. Po doreczeniu p...

Zwolnienie z VAT a doliczanie go do sprzedaży do USA

Ebay przy sprzedaży do USA dolicza mi do kosztów podatek VAT, dlaczego skoro nie jestem jego płatnikiem? Ebay prosi o numer VAT (PL+NIP) po czym twierdzi, że nie może mnie zwolnić z opłacania tego podatku ponieważ na podstawie weryfikacji na stronie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 261 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

VAT dla przesyłek do UK >135GBP

Witam,Dla przesyłek do 135 netto ebay pobiera vat i przesyła mi tylko netto dlatego wystawiam fv eksport vat 0% z potwierdzeniem wywozu i to działa.Teraz trafiła mi się pierwsza przesyłka za 200 GBP i ebay wysłał mi całą kwote brutto. 200GBP - Jak to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay co.uk wyświetlanie cen/podatki

Dzień dobry, Szukam kontaktu do osoby która regularnie i z powodzeniem sprzedaje swoje produkty do Wielkiej Brytanii na kocie firmowym.Moim głównym problemem w tym momencie jest to że wystawiam produkt przykładowo za 223 GBP z VAT 23%. Jakiś człowiek...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 218 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay mnie okradl na 200 euro

Sprzedałem perfumy. Cena z wysyłką 200euro Perfumy zostały wysłane a ebay wysłał mi 167 euro z groszami po swoich horrendalnych potrąceniach.Sprawa ma się następująco:Pomimo dodania numeru trackingu kupujący już kilka dni po wysyłce otworzył sprawę (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

VAT rejestracja ebayde blokada konta

czy Ktoś wie jak z tym ebay de Vat czy wszyscy będą zablokowani , który nie zgłoszą odpowiedniego dokumentu z niemieckiego Urzędu Skarbowego ???? Czy blokowanie kont będzie odłożone w czasie itp A może Lepiej przenieść sie na ebaypl i wystawiać aukcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1200 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak zwrócić nadpłatę za koszty wysyłki ?

Kupujący z zagranicy zapłacił mi za kilka przedmiotów oraz koszty wysyłki każdego osobno. Przedmioty już mu wysłałem w jednej przesyłce, dzięki czemu koszt był znacznie niższy. Teraz chciałbym mu zwrócić nadpłatę za wysyłkę, ale nie widzę takiej opcj...

Jakie formy płatności umożliwia ebay obecnie-np z Chin czy Rosji???

Sprzedaję na cały świat bez ograniczeń-z paypal nie było problemu i spread-u,obecnie przy niektórych transakcjach mam zaznaczone "oznacz płatność jako otrzymaną",mimo że podobno tylko płatności ebay możliwe.Macie to samo?-o co chodzi?.Czyżby Chiny i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 84 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Witam, miał ktoś tak, że pomimo aktywowania nowej opcji przyjmowania płatność i weryfikacji poprzez przesłanie dokumentów oraz napisania do obsługi klienta po czym odpowiedzieli, że już mogę sprzedawać to i tak wyświetla mi się coś takiego jak na tym...

q_art_q_1-1634736815592.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 399 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań