anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zakończyć akceptację zwrotu. Proszę o pomoc

Proszę pomoc bardziej doświadczonych sprzedawców ja postąpić w sprawie akceptacji zwrotu. Kupujący zarządał akceptacji zwrotu i abym pokrył przesyłki w obie strony. Cwaniak z Australii napisał stek bzdur a co mnie zdenerwowało to to, że otzymał podróbki. Fachowiec od butów w świetle prawa na ebay robi z uczciwego sprzadwcy kogoś to handluje podróbami. Absurd. Nie będę toczył sporu bo jak znam, życie ebay uwierzy kupującemu bo on wie wszystko i może wszystko.

A teraz zo z tym fantem zrobić. Zgodziłem się na zwrot i wyskoczyło mi to:

 

Rücksendeetikett sendenBitte stellen Sie dem Käufer ein Rücksendeetikett zur Verfügung. Sie können bei eBay ein Rücksendeetikett kaufen und dem Käufer senden. Alternativ können Sie dem Käufer auch ein eigenes Etikett senden.Bitte bedenken Sie, dass der Käufer selbst für die Versandkosten aufkommen muss, wenn Sie ihm über eBay ein Hermes-Versandetikett zur Verfügung stellen. Veranlassen Sie bitte eine separate Rückerstattung, um dem Käufer die Kosten für das Etikett zu erstatten.
 
 
Eigenes Etikett hochladen
 
Bestätigen Sie, dass Sie bereits ein Etikett gesendet haben
 
 Bestätigen, dass Sie kein Etikett senden können
 
Co dalej robić co kliknąć bo nie kumam. Jaką etykietę o co tu biega. Szkag mnie trafia. Proszę o pomoc. mam czas do 18.10.2016
Pozdrawiam. Grzegorz
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Jak zakończyć akceptację zwrotu. Proszę o pomoc

Chodzi o opłaconą przez Ciebie zwrotną etykietę w firmie kurierskiej, który pozwoli kupującemu odesłać reklamowany produkt do Ciebie na Twój koszt.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź