anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak na Polskim serwisie umieścić płatność poprzez Moneybookers?

waszmarket_pl
Użytkownik
Jak w tytule czy ktoś ma wiedzę jak to uczynić ?? Wystawiając aukcje na Polskim serwerze nie mam opcji do zaznaczenia Moneybookers jako metody płatnosci po mimo iż mam zweryfikowane i połączone konto z MONEYBOOKERS, dodam iż nie ma tego problemu np na EBAY.com gdzie można całkowicie wyłączyć PAYPAL a pozostać przy samym MONEYBOOKERS który jest zweryfikowany poprzez Ebay
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Jak na Polskim serwisie umieścić płatność poprzez Moneybookers?

waszmarket_pl
Użytkownik
Na te pytanie otrzymałem rzeczową informacje prosto u źródła 🙂 wkleję być może komuś się ta wiedza także przyda:
"W nawiązaniu do Pańskiego e-maila musimy Pana poinformować, iż na chwilę obecną Moneybookers jako opcja płatności jest dostępna jedynie dla ebay.com dlatego też uruchomienie Moneybookers dla ebay.pl, ebay.de czy ebay.co.uk jest w tym momencie niestety niemożliwe."
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Jak na Polskim serwisie umieścić płatność poprzez Moneybookers?

Zgadza się,też zauważyłem że MONEYBOOKERS można skonfigurować jedynie z ebay.com ale nawet po podłączeniu MONEYBOOKERS na aukcji prawie tego nie widać,oprócz krótkiej informacji której prawie nie widać na aukcji nie ma logo MONEYBOOKERS w przeciwieństwie do PayPal które widoczne jest na centralnych miejscach ekranu i aż razi w oczy.Wniosek jest prosty,ebay bardzo dobrze wie że MONEYBOOKERS jest zabójczą wręcz konkurencją dla PayPal dlatego robi wszystko aby faworyzować PayPal,pojawia się proste pytanie dlaczego tak jest ??
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Jak na Polskim serwisie umieścić płatność poprzez Moneybookers?

Odpowiedź jest prosta. Jeżeli się nie mylę, to eBay jest właścicielem PayPal.:-)
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź