anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JA TAKŻE ZOSTAŁEM POSZKODOWANY PRZEZ EBAY

Wiadomo że w tym roku są bardzo duze problemy z przesyłkami do USA gdy sa one wysłane poprzez USPS.
 
USPS ma bardzo duże problemy z przesyłkami z europy i problem ten cały czas występuje.
Mozna w tej sprawie nawet petycje podpisac.
 
 
 
Około połowy paczek dochodzi w miare normalnia a druga połowa z opóżnieniem.
Czasami opoznienie jest 1-3 miesiace.  Nawet niektore EMS nie dochodza punktulanie.
Mam EMS gdzie czekam juz około 20 dni.
 
I sprawa wyglada tak.
Kupujacy nie otrzymał towaru na czas bo było opożnienie.
Gdy wysyłałem jemu towar to nie maiłem jeszcze wiedzy o problemach USPS.
 
Klient założył spór o nieotrzymanie towaru w terminie.
Ebay przyznał mu zwrot  a klient po kilku dniach towar otrzymał co pokazuje jego tracking number.
Przed otrzymaniem towaru zapewniał mnie że jeżeli oytrzyma towar i ebay zabierze mi pieniedze to on wpłaci pownownie.
oczywiscie towar dostał i przestał odpisywac i pieniedzy nie wpłacił ponownie.
 
Odwołałem się do EBAY. Skoro klient dostał towar kilka dni pożniej  - o zwrot wplaty bo klient ma towar i pieniądze.
 
Ebay odmowił mi - przyznał że numer przesyłki pokazuje że klient owszem otrzymał towar ale niestety ich decyzja jest nieodowłana i ja trace pieniądze i towar.
I JA NIE MAM TOWARU I NIE MAM PIENIAEDZY  a kupujący pewno teraz jeszcze śmieje sie z tej sytuacji. 
 
Problem jest wiekszy bo takich opożnień i sporów ja mam więcej.  I zabrali mi wiecej pieniędzy.
 
Klienci otrzymują towar z opożnieniem a ebay zwraca im kase.Klienta ma towar i kase a ja nie ma nic. 
Pisanie do ebay nic nie daje.
 
Ogólnie uważam że to jest jawny przekret. I jestem co tu dużo mówic w szoku że coś takiego jest możliwe.
Jak ebay może takie cos akceptowac - skoro klient otrzymuje towar to dlaczego ja trace pieniedze, prowizje i towar.
Przeciez oni dobrze wiedzą że problem jest po stornie USPS i że to USPS ma wielki problem z przesyłkami do USA.
 
OGLNIE ODRADZAM handel poprzez ebay tym bardziej teraz. Mozna stracic bardzo dużo pieniedzy - dla nich chyba kazdy sprzedajcy to oszust i złodziej.
 
Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0