Hej, czy moze ktos mi poradzic,

zuuzia2
Użytkownik
sprzedalam przedmiot, panna z Baden Baden go kupila, byl on wystawiony na ebay.de i po ok 10 min napisala do mnie z wielka afera dlaczego ja mam informacje ze mieszkam w Norwegii a email mam polski wiec moj produkt jest falszywy bo jestem polka.!! I zaczela wypisywac rozne bzdury i grozby, ja nie zaakceptowalam jej wplaty na PayPal i poprosilam o anulowanie tranzakcji, nie mam najmniejszej ochoty miec kontaktow z rasistka. Mieszkam w Norwegii od 12 lat a email mam polski bo mi tak wygodnie lecz wczoraj zalozylam norweski i zmienilam na ebay zeby uniknac takich sytuacji. I teraz moi kochani pytanie, jak to wyglada dalej czy moge wystawic go ponownie i po jakim czasie? Czy mam pisac do niemieckiej obslugi ebay? Wyslalam go dziewczynie ktora przegrala jako druga szansa ale jak na razie cisza. Co z kosztami koncowymi, skoro ja sprzedalam ale nie przyjelam wplaty i czekam na jej odpowiedz ktorej z pewnoscia nie bedzie to co dalej? Jestem tutaj nowa , jak do tej pory to sprzedaje na qxl.no i tam nie ma takiej chorej jazdy. Bardzo prosze odpowiedzcie mi jak mam dalej postepowac. dziekuje i pozdrawiam;-)
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Hej, czy moze ktos mi poradzic,

Tylko spokojnie , bez paniki zuuzia.Towaru nie wysłałaś i chcesz zwrot prowizji ? A więc meldujesz się na ebay.de na " Mein ebay " i tam znajdziesz .
1.Zahlungserinnerung , wysyłasz tej nerwowej pani ( to jest przypomnienie o zapłacie)
2.po 4 dniach ( a nie później jak chyba 30 albo 32 dni od daty sprzedaży ) wchodzisz na tej samej stronie " Mein ebay" i szukasz :" Melden Sie einen nicht bezahlten Artikel " czyli meldujesz nie zapłacony towar
3.Potem żądaj zwrotu prowizji tj .: Gutschrift der Verkaufsprovision .
Tak to mniej więcej wygląda, ostatnio miałem taką sprawę chyba przed 2 latami.
I nic nie pisz prywatnie , żadnej dyskusji bo to całkowicie zbyteczne, po prostu rób tak jak mówi regulamin eBay-a .OK ?
PS. Musisz się liczyć z tym , że możesz zarobić niesprawiedliwą negatywną opinię .
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Hej, czy moze ktos mi poradzic,

zuuzia2
Użytkownik
OK, slonce moje, dziekuje bardzo za pomoc, Panna z lekka nerwowa, wpisalam ja na czarna liste, wole juz nie miec z nia zadnych kontaktow. dziekuje serdecznie 🙂
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź