anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Ustawili 3-5 dni robocze na przesyłki priorytetowe po europie,dzisiaj minął 5 dzień i mam spór,facet pisze że minął termin i mam mu podać numer przesyłki (który znał przed założeniem sporu)

 

nic tylko usiąść i zapłakać,trzeba się powoli zwijać z polskiej wersji i zapomnieć o niższej prowizji.Żaden zagraniczny serwis nie ustawia tak krótkiego czasu dostawy przy standardowej dostawie (priorytet to jedyna opcja na listy polecone)

 

Po wpisaniu numeru przesyłki w sporze Paypal wywala przekierowanie na stronę główną,zamiast na e-monitoring,dlaczego?

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Wydłuż czas na wysyłkę wtedy zwiększa się też czas na dostawę. Ja wysyłam większość rzeczy w 3 dni i na polskim ebay mam dostawę 7-8 dni roboczych.

Wiadomość 2 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

pomyślę nad tym,ale to zmniejsza moją konkurencyjność

Wiadomość 3 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Coś za coś

Wiadomość 4 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Właściwie to sprawa nie jest taka oczywista,z hiszpańskiej wersji czas dostawy był nieokreślony.Tylko w polskiej wersji jest 3-5 dni roboczych ale czego on dotyczy? bo zmieniając na "przesyłka zwykła" również jest 3-5 dni roboczych.

Spory z tego powodu nie są zbyt częste,a klienci mogą odnieść wrażenie że u mnie strasznie wolno co nie jest prawdą.

Na pewno zwiększe ten czas w grudniu.

Wiadomość 5 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

dostałem negatywa że czas dostawy jest inny niż w ofercie.Oczywiście poszedł ticket "nadużycie opinii"

 

Facet kupuje maszynkę za 44 zł z wysyłką i palą mu się gacie? w dodatku prowadzi firmę.

Wiadomość 6 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

mam już drugi spór z Grecji,facet twierdzi że JA napisałem na aukcji że dostawa w max 5 dni roboczych.Hiszpania i Grecja,kraje PIIGS

 

Ebay założył mi blokadę na kontakt z administracją.

Wiadomość 7 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Piękne kraje 🙂

Wiadomość 8 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

zwiększyłem czas na wysłanie do 3 dni,ebay twierdzi że wcześniej to sobie ja ustaliłem sam czas dostawy na 3-5 dni roboczych.Po zmianie na przesyłkę "zwykłą" chociaż takie nie ma bo poczta oferuje tylko listy priorytetowe dalej widnieje 3-5 dni.

Czekam na odpowiedź z admistracji jak sobie mogłem cokolwiek ustawić.Dostałem nega i pewnie 3 "problemy" przez zmiany które dopiero teraz zauważyłem.Wcześniej tego nie było,orientacyjny czas dostawy nie był tak krótki.Zresztą nawet w definicji nie ma nic o gwarancji,pewności itd na którą powołuje się hiszpan z problemami psychicznymi

 

Facet mi pisze że jego przesyłka jeszcze nie wyszła z Chin.... i co on teraz da na urodziny skoro jego prezent (marketowa maszynka 44 zł z wysyłką) jeszcze nie nadeszła.Teraz chce ją zwrócić chociaż jeszcze nie przyszła.

 

Wiadomość 9 z 15
ostatnia odpowiedź

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Dlatego ja do Chin nie wysyłam i większości azjatyckich krajów. Idzie minimum miesiąc i więcej potem gadania z takim Chinolkiem niż to warte, oczywiście po chińsku. Gość mi kiedyś podaje nr qq do chińskiego komunikatora to ja że nie mam tego ale możemy na gg gadać..

 

W aukcjach gdzie masz przesyłka priorytetowa masz 6-7 dni roboczych czyli ok, w niektórych masz ustawione zwykła, tam już za długo jest.

Wiadomość 10 z 15
ostatnia odpowiedź