anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay opłaty za subskrypcję i nieustanne problemy

Od jakiegoś czasu wymieniam maile z supportem Ebay, ale nie przynosi to zadnego skutku, dlatego zapytam tutaj:

1. Mamy subskrypcję Duży Sklep na ebay.pl  (uciekłam z ebay.de przez te ich opłaty za wystawianie), opłaty za subskrypcję pobierają w euro - no ok, niech i tak bedzie, ale jest problem.

Z powodu tych ich wszystkich dziwnych zmian sprzedaż spadła na łeb na szyję, mamy popięte konto w euro do wpłat i wypłat itp., nie pobierają z tego opłat, nie mogę nawet tego zlecić, bo nie widać opcji, żeby opłacić to z dołączonego konta. Karty kredytowej w Euro nie mam, opłaty za subksypcje wiszą, bo narazie nie ma sprzedaży.

2. dwa miesiace temu sprzedaz sie pojawiła i pojawiła się kasa na koncie ebay więc sukbskrypcję pobrali sobie z tej wpłaty,  na podpiete konto w Euro przyszła już pomniejszona kwota zakupu.

O co chodzi z tym ebay? Skoro kasa do nas dociera, konto podpiete w euro, dlaczego nie moge z niego zlecic oplaty subskrypcji? Support mi dzisiaj odpisuje, ze moge skorzystac z zaplac teraz i skorzystac z aszego konta lub karty no i ... nie mogę.

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0