anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

Witam dostałem drugi raz wiadomość od ebay ze
W 22 z Twoich ofert sprzedaży znajdują się informacje kontaktowe, np. numer telefonu, adres e-mail lub hiperłącza, co stanowi naruszenie zasad wystawiania przedmiotów. Oferty sprzedaży naruszające zasady zostaną wkrótce zablokowane.

Adres @ mam tylko na szablonie który dla mnie wykonali o linku nie mam pojęcia oco chodzi.Na innych sklepach na ebay wiele osób ma podany @ w szablonie czy nr telefonu wiec nie wiem oco chodzi ?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

Jesli w opisach jest adres email, trzeba niestety go usunac bo inaczej usuna oferty. To ze inni maja mejle czy nr tel nie znaczy ze nie dostali podobnej wiadomosci

 

Tez mialem ostrzezenie , ze mam usunac nr tel adres LUB niespelniajace ich wymogow linki > wiec w tym przypadku wystarczy pewnie usunac te wszystkie adresy email z opisu

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

Ok rozumiem tylko w opisie aukcji gdzie wstawiam zdj czy jakieś informacje nie mam nic o @ ani kontakcie tylko w szablonie jest napisany @ do kontaktu
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

no i pewnie o ten @ im chodzi > ja widze jeden pod duzym zdjeciem na srodku + drugi ten sam po lewej stronie

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź