Dane firmy

Cześć. Zmieniłem stronę rejestracyjną na ebay.de. Ebay wstrzymuje wypłaty z konta, ponieważ chcą, aby zaktualizować dane firmy. Adres jest prawidłowy. Numeru rejestracyjnego niemieckiego nie posiadam, więc kazali wpisać HRB keine, ale dalej nie działa. Obsługa klienta nie odpisuje na wiadomości. Co wpisać? Jak to rozwiązać?

 
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dane firmy

Witam czy udało sie Panstwu rozwiazac problem, mam to samo 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dane firmy

u mnie to samo, walczę od tygodnia, kasa wstrzymana [totalna załamka], w tym tygodniu będą ręcznie weryfikować, dam znać jak coś; pzdr

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dane firmy

U mnie to samo.... zawieszone i nie mam pojecia co im wyslac zeby to zwryfikowali. Wyslalem im dane z CEIDG i nic, wyslalem im PIT za zeszly rok i nic, ma ktos pomysl co oni chca ?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dane firmy

Moze komus sie przyda wiecej o tym, czego chca: https://ocsnext.ebay.pl/ocs/sr?query=3451

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dane firmy

Witam. Od 1 lipca tego roku na terenie Unii zaczęły obowiązywać zmiany w regulacjach związanych z VAT, a konkretnie VAT OSS. Wszystko co wyjedzie z Polski do klientów w innym kraju UE, możemy rozliczać w ramach OSS za pośrednictwem polskiego Urzędu Skarbowego, jeśli zarejestrujemy się do OSS w naszym polskim Urzędzie Skarbowym. Jeśli tego nie zrobimy musimy zarejestrować VAT w każdym kraju UE, do którego sprzedajemy towar, w momencie przekroczenia ogólno-unijnego progu sprzedaży na odległość w wysokości 10000 EUR rocznie, łącznie dla wszystkich krajów UE. Być może właśnie dlatego żądają od was niemieckiego numeru VAT. Pozdrawiam.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź