anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

haki24_pl
Użytkownik

Jestem w trakcie rejestracji firmy w Niemczech kolejnym krokiem chce założyć konto na ebay.de ale zastanawiam się jak wygląda rejestracja konta na PayPal ale Niemieckim czy tam też jest wymagana karta kredytowa do aktywacji systemu płatniczego tak jak u nas się dzieje.


Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

Na wszystkich ebayach i paypalach jest to samo, jeśli chcesz założyć konto na ebay.DE musisz mieć potwierdzony adres zamieszkania na terytorium Niemiec, przy nicku będziesz miał ikonkę kółeczko na niebieskim tle z czerwonym ptaszkiem

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

haki24_pl
Użytkownik

Tak nowa firma jest już zarejestrowana i ma stały adres w Niemczech. Jedynie czekam na NIP do wymiany wspólnotowej. Do tego wszystkiego muszę jeszcze jechać do Niemiec i założyć konto w banku. Może wiesz który Bank jest najlepszy. I czy od razu składać wnioski o karty płatnicze i kredytowe.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

na to ostanie pytanie nie znam niestety odpowiedzi

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

haki24_pl
Użytkownik

Postanowiłem zadzwonić na infolinię PayPal o dziw udało mi się bo w ubiegłym roku było to prawie nie realne.


Miła Pani poinformowała mnie że mogę mieć jedno konto PayPal i przypisane do maksymalnie 8 adresów....@..... .


Spytałem się również o Niemcy to tam wystarczy nr konta bankowego albo druga opcja karta kredytowa.


Ale wszystkie procedury muszą być z adresu Nimieckiego.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź