anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Witam, miał ktoś tak, że pomimo aktywowania nowej opcji przyjmowania płatność i weryfikacji poprzez przesłanie dokumentów oraz napisania do obsługi klienta po czym odpowiedzieli, że już mogę sprzedawać to i tak wyświetla mi się coś takiego jak na tym zdjęciu? Co ciekawe mogę wystawić przedmiot w okolicach 100 zł natomiast jak dam większą kwotę to mnie przenosi do ebay.com i wyświetla się taki właśnie komunikat:

 

q_art_q_1-1634736815592.png

 

 

https://pages.ebay.com/seller-center/service-and-payments/managed-payments-on-ebay.html

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Ale ja na tym koncie miałem już sprzedane przedmioty za tysiące złotych, a teraz mam niby limit na 100 zł?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Sprawdziłem i mam dokładnie limit na 250 zł, jaja sobie robią?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

Jeśli miałeś przerwę w działalności to jest powód wprowadzenia limitów

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwość sprzedaży i wystawiania nowych przedmiotów

A kto tą przerwę zrobił? Bo nie my. To e-bay szantażem wymusił na nas pozwolenie na gmeranie w naszych kontach. I to e-bay zamknął nam aukcję.  Ja tu nic nie robiłam, z dnia na dzień zamknęli aukcje, a teraz piszą pierdoły o przerwie. Oni maja przerwy na łączach w mózgu. Obiecywał powrót z limitami, a zrobił nas w jajo. Ja miałam limit na kilka tysięcy, a dostałam na 3 aukcje. Łaskę robią, że trzeba ich prosić o zwiększenie. Co to jest - to ma być ta zachodnia demokracja szanująca prawo. Oszuści i kłamcy.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź