anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z odebraniem platnosci

bekon2
Użytkownik

witam, szukalem podobnego tematu, ale nie znalazlem. jesli przeoczylem to prosze mnie poprawic.


moj problem odnosci sie do tego iz otrzymalem platnosc i jest ona widoczna na koncie ebay. za to na paypalu nic nie ma, mimo iz jest informacja, ze pieniadze byly zaplacone wczoraj na koncie paypal. wie ktos o co chodzi? trzeba je jakos wyplacic z ebay'a?

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Dot.: problem z odebraniem platnosci

To jest bzdura ktoś was pokoleń zrobił w konia to tzw expres checkout te pieniądze wogole nie zeszły z konta kupującego kupujący nawet nie musi posiadać konta paypal to transakcja mobilna.Nigdy nie wysyłając nic dopiski kasy nie będzie na paypal
Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: problem z odebraniem platnosci

Witam mam ten sam problem tylko tyle ze w UK, pisalam wiele razy ale zero odzewu i dziwnie się sklada ,ze wczoraj było jeszcze 88 f na koncie ebay i dzis już 77 nie wiem o co chodzi.......pomocy
Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: problem z odebraniem platnosci

udało Ci się coś załatwić? wysłałem 5 przedmiotów o wartości 360 funtów bo pokazywało że płatność dokonana przez paypal ale pieniądze będą zawieszone do czasu dostarczenia lub pozytywnego komentarza. Dostarczone pozytywne otrzymane a na paypal cisza. Myśle że Oni tej płatności nigdy nie dokonali tylko wykorzystali jakieś błędy ebaya. Nie wiem co **bleep** zrobić z tym.

Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź