Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Dopłata za towar

Kupiłem przedmiot i zapłaciłem. Teraz sprzedawca założył spór twierdząc, że pomylił się przy ocenie kosztów wysyłki. Zgodziłem się na proponowane koszty i spór został zamknięty. Nie znalazłem na paypal opcji dopłaty. W pomocy też nie przewidziano tak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5266 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z paypal zapłata za towary/usługi

Pomyślcie jaki to jest dramat, w Wigilię koleś zakłada mi spór o 83 grosze i trwa to całą noc.Gościu kupił ode mnie klucz do gry na jednym forum związanym z grami. Z tym że wybrał "Zapłać za towary lub usługi" zamiast "Wyślij pieniądze do przyjaciół ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1979 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zapłatą przez PayPal

WitamKupiłam przedmiot i chcąc za niego zapałacić przez paypal mogę się posłużyć jedynie za pomocą karty kredytowej...Sprawidziłam ustawienia na ebay i mam zweryfikowane konto paypal. W czym jest problem? Czy ktoś miał podobny?Kilka dni temu placiłam...

fghj.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1011 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z powiązaniem nowej karty w PayPal.

Witam. Dopiero od kilku miesięcy dokonuję (rzadko zresztą) zakupów przez internet. Niedawno zamknąłem dotychczasowe konto bankowe i zacżąłem korzystać z innego. Wcześniej bez problemów powiązałem kartę Visa z PKO z moim kontem w PayPal. Teraz jednak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2142 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę zapłacić za zakupiony przedmiot.

Witam. Mam taką zasadę, że po zakupie towaru bezzwłocznie za niego płacę. Nie inaczej było ostanim razem, ale okazało się, że moja karta kredytowa nie została zweryfikowana przez PayPal. Taką informację dostałem z serwsu Ebay. Swoją drogą dziwna sraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 525 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca zakończył tę aukcję, ponieważ wystawiony przedmiot został zgubiony lub zniszczony.

Witam.Mamy pytanie kupiłem przedmiot z Chin przez kartę kredytową, lecz następnego dnia "Sprzedawca zakończył tę aukcję, ponieważ wystawiony przedmiot został zgubiony lub zniszczony". Pieniądze nie zostały pobrane lecz nie dostałem żadnej wiadomości ...

Płatność przez PayPal w czeskich koronach (CZK)

Chciałbym zapłacić za zakupiony przedmiot sprzedawcy w koronach czeskich przez PayPal. Zakupiłem go na Aukro.cz, jednak w opcjach płatności PayU nie było opcji płatności kartą płatniczą. Mam konto w Kantorze Alior Banku i karty płatnicze w USD, Euro ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 970 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem Payment policy

Witam. Mam problem podczas wystawiania aukcji na ebay.uk gdy chce wystawic aukcje to mam taki błąd http://screenshooter.net/7985240/ovchksq Wie ktoś moze o co chodzi ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 441 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie płatności od użytkownika z Chile

Witam, Wspomniana w temacie ososba kupiła produkt, jednak po zakupie stwierdziła, że nastąpiła pomyłka z jej strony (myślała że kupuje 5 sztuk zamiast 1). W aukcji wyraźnie było podanę że cena dotyczy 1 sztuki a nie pakietu (5 sztuk). Aukcja była wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1338 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak weryfikacji konta paypal - problem

Witam,założyłem osobny temat dotyczący innego problemu związanego z paypal.Jestem zupełnie zielony w tym systemie i nie zweryfikowałem konta, chodzi mi o ten wzór:https://www.paypal.com/pl/webapps/helpcenter/helphub/article/?solutionId=FAQ1370&topicI...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1354 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal na terenie Niemiec. Jak zacząć korzystać, by nie stracić?

Cześć, mimo, że pewnie było już tu pewnie trochę podobnych pytań, chciałbym się dowiedzieć jak mam zacząć korzystać z paypala? Jestem na terenie Niemiec, posiadam konto w walucie euro w niemieckim Sparkasse banku i na razie tyle co zrobiłem to zareje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 16339 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto PayPal

Witam, mam pytanie. Założyłam właśnie konto na PayPal, w domyśle chciałam indywidualne więc kliknęłam na indywidualne ale wchodząc na te konto wyświetla się, że jest specjalne. Czy jest duża różnica pomiędzy indywidualnym a specjalnym ? Z góry dzięku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 553 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata prowizji

Udało mi się sprzedać w końcu przedmkiot. Nie wiem natomiast jak mam dokonać zaplaty prowizji od sprzedaży dla ebay. Konto Pay pal na razie puste. Czy jest możliwość zasilenia tego konta z innego bankuProszę o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 364 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie odnosnie paypala PL i konta walutowego GB.

Pytanie odnosnie paypala i konta walutowego. Czy jezeli zaloze konto walutowe w GB w Polsce i podepne do niego paypala pl z waluta pdst.GB to bede mogl przyjmowac funty z UK(PayPal UK -> PayPal PL) bez jakiegokolwiek przewalutowania? Jezeli tak to ja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 16433 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania