Zwrot kupionego przedmiotu

fresh_op
Użytkownik
Witam.
W grudniu kupilem karte pamieci.Po kilka dniach od zakupu napisalem sprzedajacemu, ze chce ja zwrocic(wg opisu aukcji mialem na to 14dni).Sprzedajacy zgodzil sie bez problemow i najpierw mi zwrocil pieniadze poprzez paypal, a potem ja mu odeslalem paczke(mam paragon z poczty) - na ebayu w dziale KUPIONE mam teraz ikonke "Twoja platnosc zostala zwrocona".

Chodzi o to, ze aktualnie w miejscu gdzie sa "Przypomnienia dotyczące kupowania" jest znak dolara z informacja "Muszę zapłacić za przedmiot: 1."

Nie rozumiem dlaczego mam zaplacic znowu za ten sam przedmiot, skoro ze sprzedajacym doszlismy do porozumienia i dokonalismy zwrotu pieniedzy oraz towaru ?

Czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobic, zeby nie bylo juz tego komunikatu o zaplacie za przedmiot?
Z gory dziekuje.
Grzegorz
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zwrot kupionego przedmiotu

Mam to samo
prosimy o podpowiedz!!!!!!!!!
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot kupionego przedmiotu

nic nie zrobisz, po dwóch miesiącach pójdzie do archiwum
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot kupionego przedmiotu

fresh_op
Użytkownik
Dla mnie to jest bez sensu i swiadczy tylko o tym, ze system nie jest dopracowany...
Pozdrawiam
G.
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot kupionego przedmiotu

Doskonalenie Ebay wciaz trwa, teraz rowniez z naszym udzialem: zglos to do Ebay jako usterke.
Nastepna wersja oprogramowania, byc moze, usunie ten mankament.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź