anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałam potraktowana jak oszustka na paypalu

shakiragsm
Użytkownik

witam otwarłam paypal 3 miesiace temu przeszłam pelna aktywacje weryfikację, przesłałam mnóstwo skanów, usunołam wszystkie limity,


Otworzyłam konto aby kupować, zrobiłam może 80 transakcji ghdyz prowadze DG , dzisiaj loguje sie na serwer paypala i okazuje sie że zablokowali moje konto :


kroki jakie musze wypełnić to :


1. potwierdzeni adresu co zrobilam juz raz ( moge jeszcze raz)


2. potwierdzenie karty kredytowej ( nie jest to mozliw egdyz jej nieposiadam dodawalam platnosci z rachunku bankowego) wiec niemam ani visy ani mastercard.


wiec jak moge to potwierdzic?>?


3 , kazano mi dostarczyc faktury i dokumenty zakupu towarow ktore jskoby mialabym sprzedac, oraz nr przesylem z nr monitorowania ,


i tu jest problem gdy niesprzedalam nic , jedna platnosc ktora otrzymalam byla to kweota 3 funty za brak ladowarki z zestawu ktory kupilam , i za ktory zaplacilam 27 funtow, natomiast Paypal twierdzi ze sprzedalam produkt, a osoba ktora zwrocila mi 3 funty zorbila to dobrowolnie , wiec skad mam miec nr przesylki , ( takze zwrocilam pienaidze 3 funty spowrotem zeby niemiec problemow ) ale sprawa sie nie konczy , przsylalam sobie pienaidze przez blue media  blyskawicznie , i paypal żada abym przedstawila nr monitorowania przesylek za te paltnosci ktorew sama do siebie z rachunku wyslalam >?>!!!!! ( przy danych platnosciach sa dane osoby ktorej nieznam ) nierozumie dlaczego tak postapiono to blad w Systemie Paypal, pisze emaile ale neistety otrzymuej automat,



prosze o pomoc w rozwiązaniu sprawy, na moim koncie zostalo zablokowane ok 600zl na 180 dni !!!!


bez podania powodu, niemoge nawet wykonac krokow gdyz sa one absurdalne.


Prosze Pani Emilio o pomoc....


Z powazaniem Shakiragsm


Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0