anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Cześć!


Jestem absolutnym świeżakiem , ale muszę/chce wystawić jeden konkretny przedmiot, za który w Polsce nie dostanę takiej kwoty jak za granicą. I tutaj pytanie. Ile koniec końców stracę na poczet ebaya i paypala gdy mój przedmiot kupi ktoś za granicy? Przedmiot wystawię za ~ 600 zł (nie widzę nigdzie opcji zmienienia waluty samej ceny) i ile z tego koniec końców zostanie dla mnie? Dodatkowe pytanie - Czy ebay lub paypal zabierają coś kwoty przeznaczonej na wysyłkę? Chce po prostu uniknąć sytuacji, że sprzedam to tutaj i dostanę mniej lub tyle samo co w Polsce :D. Z góry dzięki za odpowiedź! 

P.S Jeśli ma to znacznie to chce ustawić wysyłkę do europy + WB

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Ebay pobierze 10% od calosci sumy otrzymanej (ceny koncowej plus pobrany koszt wysylki). Paypal pobierze 2,9% od sumy otrzymanej.


Ebay nie jest wolny od oszustow. Sprzedajac krytycznie oceniaj kupujacego: jego dorobek, miejsce zamieszkania, namawianie do sprzedazy niekonwencjonalnej np. poza ebay, zaplate po otrzymaniu przedmiotu, propozycja wyzszej ceny itp). W razie watpliwosci pytaj tuta lub pisz na privaj.
Dwie rzeczy: wplate przyjmuj tylko Paypalem, wysylaj przesylka z numerem do sledzenia.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Dzięki wielkie! A jak z opłatą za przewalutowania?
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Paypal pobiera 2,5% za przewalutowanie ale nie musisz przewalutowywac, mozesz uzyc tych pieniedzy na zakupy w tej walucie

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Dziękuje Ci bardzo! Jeszcze jedno pytanie! Jak skonfigurować kosz wysyłki do konkretnych krajów w UE? Wiadomo, że do naszych sąsiadów jest taniej i chce to jakoś uwzględnić, a podczas dodawania oferty nie widze takiej możliwości.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź