anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal zamrozil mi konto na 180 dni

zaxonupgrades
Użytkownik
Witam, wyglada na to ze paypal nacial kolejnego frajera.

Ok miesiaca temu zamrozili mi konto paypal z ponad 600 funtami na nim. Co ciekawe wiekszosc transferow pieniedzy nie byla z Ebaya tylko od ludzi ktorym sprzedawalem swoje urzadzenia i uzywalem Paypala jako posrednika w platnosciach.
Paypal na dzien dobry, mimo zweryfikowanego konta) zarzadal papierow typu dokument ze zdjeciem, potwierdzenie adresu a ze smiesznych rzeczy dowodow dostarczen towaru do ludzi ktorzy mi przelewali pieniadze dzien wczesniej a mieszkaja w Stanach (ja w Anglii) wiec nie wiem jakim cudem mialem dostarczyc towar w 24 godziny??.
Zarzadali tez faktur na urzadzenia ktore produkuje i sprzedaje. Faktury na komponenty ich nie zadowolily, tlumaczenie ze mam te urzadzenia bo je produkuje tez nie, koniecznie musieli wiedziec gdzie je kupilem . Po przeskanowaniu i przemailowaniu ok 15-20 dokumentow na drugi dzien zablokowali mi konto na 180 dni ze wszystkimi srodkami bez mozliwosci odwolania. Aktualnie maile wysylane do paypala znikaja bez odzewu.

I tu pytania,
1. co Paypala obchodza prywatne wplaty moich klientow za towar poza Ebayem? Klienci nie zakladali zadnych spraw.Co ciekawe paypal sam daje opcje uzywania ich na prywatnych stronach.
2. Dlaczego paypal blokuje wszystkie srodki,wlaczajac prywatne wplaty, na koncie na pol roku?

Dodam ze klienci z calego swiata po prostu wplacali mi pieniadze na zakup czesci i wykonanie urzadzen, kazdy z nich wiedzial ze to potrwa ok tygodnia, dwoch.Paypal byl w/g nas sensownym wyborem. Big mistake.

Efekt paranoicznego dzialania paypala:
cudem udalo mi sie zrobic zwroty pieniedzy klientom a i to musialem specjalnie do nich pisac zanim laskawie zrobili zwroty. Stracilem wiarygodnosc u wielu ludzi, Stracilem mnostwo czasu starajac sie kilkunastu osobom wyjasnic sytuacje,mam opoznione platnosci w firmach w Polsce ktorym tez placilem paypalem, krotko, paypal zrobil ze mnie wariata nie szczedzac mi wielu nerwow i nadal blokuje ok 120 funtow.
I maja to gdzies.
Z drugiej strony, przy ich ilosci klientow przekrecic 1000 malutkich ,kazdego po 500 funtow i juz jest 50 tys nieoprocentowanej pozyczki na pol roku.
A klientow skad sie bierze? Laczy sie z Ebay i wymusza posiadanie Paypala tlumaczac to bezpieczenstwem.
Pozdrawiam, na sensowna odpowiedz od Paypala nie licze,alemoze chociaz ktos tak nie wpadnie jak ja, o ile sie post uchowa.
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Paypal zamrozil mi konto na 180 dni

Najgorsze jest to, że, że "firma" ta nie ma żadnej konkurencji. Człowiek po prostu jest bezsilny. Brak słów, szkoda słów. U mnie było to samo, po zamknięciu konta (za przyjęcie wpłaty za kolekcjonerską książkę niemiecką z czasów II WŚ) - brak wszelkich odpowiedzi z działu dopuszczajacego warunkowy dostęp do konta PP. A inni klienci z EU sprzedają tego typu książki, używają PP i tu jest wszystko w porządku ! Ebay mówi, że nic nie może zrobić w sprawie zamknięcia mojego konta PP, bo to dwie różne firmy (a przecież Ebay jest właściciele PP i pozwolił zdominować przez tę "firmę" wszystkie bezpieczne transakcje). Człowiek jest "taki" maluczki - po prostu ręcę opadają ...
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Paypal zamrozil mi konto na 180 dni

A i jeszcze jedno: po zamknięciu konta, środki zostały zamrożone na 180 dni - standardowe postępowanie tej "uczciwej" firmy.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Paypal zamrozil mi konto na 180 dni

rmalisze
Użytkownik
Tak naprawdę to paypal ma problem. Pozwij ich a jeszcze na tym zarobisz. Nie przesyłaj żadnych dokumentów bo oni nie mają prawa do wglądu do nich. To czego się paypal dopuścił to zwykłe przestępstwo. Koniecznie udokumentuj swoje wszystkie straty i do przodu.

Do poczytania (całkiem śmieszne choć i taż żałosne)
http://www.paypalwarning.com/
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź